تماشا کنید: تریلر آخرین بسته‌ی الحاقی از بازی The Little Nightmares

در آخرین بخش از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی داستانی بازی از راز The Maw آگاه می‌شوید

نویسنده   مونا شایقی  |

به مناسبت عرضه سومین بسته‌ی الحاقی بازی The Little Nightmares تریلر جذابی از این محتوای دانلودی منتشر شد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

بازی The Little Nightmares، اثر مستقل و جذاب استودیو تارسیر در سال گذشته میلادی از سوی باندای نامکو و مایکروسافت منتشر شد. این بازی که کاراکتر اصلی آن دختر بچه‌ای به نام سیکس است، موفق شد نظرات مثبتی از سوی منتقدین و مخاطبانش دریافت کند. به تازگی سومین و آخرین بخش از بسته الحاقی این بازی با نام Secrets of the Maw منتشر شده و به همین مناسبت ویدیویی از این محتوای قابل دانلود نیز در دسترس مخاطبان آن قرار گرفت.

در دو فصل قبلی، داستانی موازی با بازی اصلی را تجربه می‌کنید که کاراکتر اصلی آن پسر بچه‌ای فراری است. در ویدیویی که به تازگی منتشر شده نیز شاهد همین کاراکتر هستیم که این بار دشمنانی تازه پیش رو دارد و درنهایت باید در برابر بانوی مرموز قرار بگیرد. در راه رسیدن به هدف نهایی بازیکن باید پازل‌های مرگباری را حل کند تا بتواند در این چالش‌ها زنده بماند.

این بسته‌ی گسترش‌دهنده داستانی دارای ۳ فصل با نام‌های The Depth، The Hideaway و Residence است. در بخش Residence، پسربچه‌ای که تنها سلاحش یک چراغ قوه است، با جلوگیری از توهمات و گذر از تله‌هایی که در کتابخانه وجود دارد، در نهایت پرده از راز The Maw برمی‌دارد.

در حال حاضر بازی The Little Nightmares از فروشگاه‌های مجازی استیم، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس قابل خریداری است. همچنین نسخه Complete Edition، شامل بازی اصلی و بسته‌ی گسترش‌دهنده داستانی نیز برای تمامی پلتفرم‌های موجود در دسترس است.


منبع vg247

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.