مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

احتمال انتشار یک تریلر دیگر تا پیش از آغاز اکران رسمی وجود دارد

نویسنده   سورنا رضایی  |

با نزدیک شدن به تاریخ اکران Avengers: Infinity War در اواسط اردیبهشت ماه، شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از این فیلم هستیم. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

اگر ادعایی که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد درست باشد، فیلم Avengers: Infinity War را باید طولانی ترین فیلم دنیای سینمایی مارول تا به امروز بنامیم. با توجه به پست یکی از کاربران در فروم ردیت، تلاش تانونس (با هنرنمایی جاش برولین) برای جمع آوری سنگ‌های ابدیت روی صفحه‌ی نقره‌ای سینما، ۱۵۰ دقیقه به طول خواهد انجامید. این کاربر ادعا کرده است اطلاعات را از SM Cinema، بزرگ‌ترین وبسایت سینماهای زنجیره‌ای در فیلیپین، به دست آورده است. البته این احتمال وجود دارد که ادعای این کاربر درست نباشد، بنابراین بهتر است تا انتشار بیانیه‌ای رسمی در این مورد صبر کرد.

در حال حاضر، فیلم Captain America: Civil War با ۱۴۷ دقیقه زمان، طولانی‌ ترین فیلم دنیای سینمایی مارول است. فیلم‌های The Avengers با ۱۴۳ دقیقه و  Avengers: Age of Ultron  با ۱۴۱ دقیقه در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. رتبه‌ی‌ چهارم نیز به‌طور مشترک در اختیار Captain America: The Winter Soldier و  Guardians of the Galaxy 2 قرار دارد. این دو فیلم، در حدود ۱۳۶ دقیقه‌ زمان داشتند.

اگر ادعای این کاربر درست باشد، فیلم Avengers: Infinity War با سه دقیقه زمان بیشتر، رتبه‌ی نخست را از آن خود می‌کند. موضوعی که باعث می‌شود طولانی‌ بودن این فیلم منطقی به نظر برسد، این است که Infinity War را می‌توان نقطه‌ی اوجی برای هجده فیلم به اکران درآمده از این دنیای سینمایی دانست. همچنین باید اضافه کرد که در حدود دو ماه تا آغاز اکران این فیلم زمان باقی مانده است و این احتمال وجود دارد که در این مدت، شاهد انتشار حداقل یک تریلر دیگر باشیم.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم Avengers: Infinity War از تاریخ ۴ مه ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران خواهد شد. این فیلم، در واقع قسمت اول از یک دوگانه است که هنوز نام فرعی برای قسمت دوم انتخاب نشده است. با توجه به اندک اطلاعات موجود، اکران قسمت دوم با نام Avengers 4 از تاریخ ۳ مه ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد.


منبع Segmentnext


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.