مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازی‌های رایگان ماه مارس ایکس‌باکس در اختیار کاربران گلد قرار گرفت

بازی موتورسواری Trials of the Blood Dragon را به صورت رایگان دانلود کنید

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

بازی‌های رایگان ماه مارس ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ در اختیار کاربران گلد قرار گرفت. با گیمان و جزئیات بیشتر این خبر همراه باشید.

کاربران گلد ایکس‌باکس وان می‌توانند بازی Trials of the Blood Dragon را به صورت رایگان دانلود کنند. این بازی پلتفرمینگ موتورسواری شرکت یوبی‌سافت، در واقع اس‍پین‌آفی از سری بازی‌های Trials همین شرکت بوده که برخی از المان‌های بازی Far Cry 3: Blood Dragon را در خود جای داده است.

کاربران گلد ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز می‌توانند بازی Brave: The Video Game را به صورت رایگان دانلود کنند. این بازی که از انیمیشن پیکسار به همین نام گرفته شده، شما را در نقش میرندا در سرزمین افسانه‌ای اسکاتلند قرار می‌دهد. این بازی همچنین توسط قابلیت  backwards compatibility ایکس‌باکس برای کنسول ایکس‌باکس وان هم در دسترس بوده و از کینکت نیز پشتیبانی می‌کند.

شما کاربران گلد هم‌اکنون می‌توانید این دو بازی را بر روی کنسول‌های بازی خود دانلود و نصب کنید. بازی Trials of the Blood Dragon تا تاریخ ۱۱ فروردین و بازی Brave: The Video Game نیز تا تاریخ ۲۴ اسفند برای کاربران سرویس گلد ایکس‌باکس به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. پس از آن، در تاریخ ۲۵ اسفند کاربران ایکس‌باکس وان می‌توانند بازی Superhot را به صورت کاملا رایگان دانلود کنند و بازی Quantum Conundrum، در همان تاریخ برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار خواهد گرفت.

با وجود این که بازی‌های رایگان ماه مارس در اختیار کاربران گلد ایکس‌باکس قرار گرفته، هنوز هم برخی از بازی‌های رایگان فوریه نظیر Shadow Warrior و Crazy Taxi در دسترس هستند. لازم به ذکر است که بازی‌ Assassin’s Cree Chronicles: India هم که جزو بازی‌های رایگان ماه فوریه‌ی ایکس‌باکس وان بوده تا تاریخ ۲۴ اسفند همچنان رایگان خواهد ماند.

 


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.