مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

برای پرواز آماده شوید!

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به اطلاعات منتشر شده از به‌روزرسانی‌ آتی Fortnite، در آینده‌ی نزدیک شاهد اضافه شدن جت‌پک به حالت بتل رویال این بازی خواهیم بود. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

استودیو اپیک گیمز به‌ طور منظم آیتم‌های جدیدی را به حالت بتل رویال Fortnite اضافه می‌کند. با توجه به جدیدترین اطلاعات منتشر شده، در آینده‌ی نزدیک آیتم جت‌پک به این بازی اضافه خواهد شد. در حال حاضر، هیچ گونه اطلاعاتی از تاریخ دقیق اضافه شدن این آیتم در دسترس نیست، زیرا در پیامی که پس از ورود به بازی ظاهر می‌شود، تنها ذکر شده که این آیتم «به‌زودی» به بازی اضافه خواهد شد. همچنین سازندگان در بخش توضیحات این آیتم نوشتند: در ارتفاعات جدید پرواز کنید!

همان‌طور که اشاره شد، تاریخ دقیق اضافه شدن جت‌پک به Fortnite اعلام نشده، اما به‌طور کلی آیتم‌هایی که در بخش اخبار به‌روزرسانی‌ها به نمایش‌ گذاشته می‌شوند، فاصله‌ی چندانی با اضافه شدن ندارند. مدتی قبل، استودیو اپیک گیمز اعلام کرد حالت‌های دارای محدودیت زمانی بسیاری در آینده به بازی اضافه خواهند شد که اولین آن‌‌ها‌، یعنی Solid Gold هم اکنون در دسترس قرار دارد. حالت دیگری که تنها اشاره‌ی کوچکی به آن شده است، Floor Is Lava نام دارد و احتمالا آیتم جت‌پک نیز برای آن طراحی شده است.

از آیتم‌هایی که به‌تازگی به Fortnite اضافه شدند، می‌توان به کمان زنبورکی، مینی‌گان، یک اسلحه‌ی هفت تیر و یک اسلات جدید برای شخصی‌ سازی پشت لباس‌های شخصیت‌ها اشاره کرد. همچنین بتل پس جدید این بازی همزمان با آغاز فصل سوم رقابت‌ها در دسترس قرار گرفته که شامل آیتم‌ها و پوسته‌های مختلفی است. در پایان، لازم به ذکر است که این بازی هم‌اکنون برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


منبع
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.