مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

رابرت داونی جونیور در دنیای سینمایی مارول می‌ماند

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت والت دیزنی با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، از تغییر در تاریخ اکران فیلم ابرقهرمانی Avengers: Infinity War خبر داد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

در حالی که قرار بود اکران فیلم مورد انتظار Avengers: Infinity War از تاریخ ۴ مه (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) آغاز شود، شرکت والت دیزنی و استودیو‌های مارول با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی، اعلام کردند تاریخ عرضه عمومی این فیلم دچار تغییر شده و یک هفته‌ زودتر، یعنی از ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) شاهد آغاز اکران خواهیم بود. دلیل این اتفاق را می‌توان در تاریخ ۲۵ مه (۴ خرداد) جستجو کرد که اکران فیلم Solo: A Star Wars Story آغاز می‌شود. مدیران دیزنی احتمالاً می‌خواستند تا جدیدترین محصولشان مدت زمان بیشتری اولویت اول دوستداران سینما باشد. اخبار مربوط به دنیای سینمایی مارول به همینجا ختم نمی‌شود. استودیوهای مارول همچنین با انتشار بیانیه‌ی رسمی دیگری در توئیتر، اعلام کرد رابرت داونی جونیور برای ایفای نقش آیرون من به دنیای سینمایی مارول باز خواهد گشت.

فیلم Avengers: Infinity War قسمت اول از یک دوگانه‌ است که می‌توان آن را نقطه‌ی اوج فیلم‌های ابرقهرمانی مارول دانست. قسمت دوم این دوگانه که هنوز نام فرعیِ آن انتخاب نشده است، تحت عنوان Avengers 4 از تاریخ ۳ مه ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد. همچنین با آغاز فاز چهارم از فیلم‌های مارول، شاهد کشته شدن تعدادی از ابرقهرمانان خواهیم بود. در حال حاضر، هیچ گونه اطلاعاتی از این که طرفداران باید با کدام یک از ابرقهرمانان خداحافظی کنند، در دسترس نیست. نظر شما در این باره چیست؟ کدام از یک ابرقهرمانان در فاز چهارم حضور نخواهند داشت؟


منبع Polygon


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.