مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

با یک تیر، دو نشان بزنید!

نویسنده   سورنا رضایی  |

اگر قصد خرید کارت گرافیک دارید و از طرفداران برند AMD نیز هستید، این شرکت یک پیشنهاد ویژه‌ در نظر گرفته است که بررسی آن خالی از لطف نخواهد بود. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

چندی پیش، شرکت AMD با انتشار یک بیانیه رسمی اعلام کرد خریداران کارت‌های گرافیک این برند، به صورت رایگان بازی جهان باز و ماجراجویی Far Cry 5 را برای رایانه‌های شخصی دریافت خواهند کرد. این پیشنهاد ویژه که هم اکنون در دسترس قرار گرفته است، شامل افرادی می‌شود که سیستم‌های اسمبل شده با کارت‌های گرافیک Radeon RX Vega 64، Radeon RX Vega 56 یا Radeon RX 580 را خریداری کنند.

پس از خرید یکی از سیستم‌ها که شامل پیشنهاد ویژه‌ می‌شود، فرد خریدار کد Far Cry 5 را برای فعالسازی روی کلاینت یوپلی دریافت خواهد کرد. البته پیش از این کار، کد دریافتی باید در این وبسایت به ثبت برسد. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد، این است که تجربه‌ی بازی تا زمان انتشار رسمی بازی امکان پذیر نخواهد بود. همچنین با توجه به توضیحات AMD، این پیشنهاد ویژه تا تاریخ ۲۰ مه (۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷) در خرده‌فروشی‌های سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

بیانیه‌ی AMD تنها به توضیحات و شرایط این پیشنهاد ویژه ختم نمی‌شود. این شرکت در ادامه اضافه کرده است که بازی Far Cry 5 از قابلیت‌های کارت‌های گرافیک سری Radeon RX Vega از جمله Rapid Packed Math، Shader Instrinsics و FreeSync 2 بهره خواهد برد.

در پایان، لازم به ذکر است که این بازی در تاریخ ۲۷ مارس (۷ فروردین ۱۳۹۷) برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با این بازی، توصیه می‌کنیم پیشنمایش آن را به قلم محمد جهانی از طریق این لینک مطالعه کنید.


منبع
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.