تماشا کنید: تریلر بازی موبایل Harry Potter: Hogwarts Mystery

همکاری مشترک استودیو جم سیتی با برادران وارنر

نویسنده   ندا سلیمیان  |

به تازگی جزییات جدیدی از بازی موبایل Harry Potter: Hogwarts Mystery منتشر شده که برای علاقه‌مندان به مجموعه هری پاتر می‌تواند خبر خوشحال کننده‌ای باشد. با گیمان همراه باشید.

سه ماه پیش بود که برای اولین بار بازی موبایل Harry Potter: Hogwarts Mystery معرفی شد و از آن زمان تا کنون جزییات بیشتری از آن اعلام نشده بود تا این‌که بالاخره عوامل سازنده این بازی، تریلری از آن منتشر کردند.

این بازی نقش‌آفرینی که همکاری مشترک کمپانی برادران وارنر و استودیو جم سیتی به حساب می‌آید، قرار است تا چند ماه آینده برای دستگاه‌های مجهز به سیستم‌های عامل اندروید و iOS عرضه شود. توزیع آن نیز بر عهده پورتکی گیمز، یکی از ناشران وابسته به برداران وارنر که بیشتر کارهای مرتبط با دنیای جادوگری جی.کی. رولینگ (J. K. Rowling’s Wizarding World) را منتشر می‌کند، خواهد بود.

بهتر است بدانید که Harry Potter: Hogwarts Mystery، اولین بازی موبایل است که در آن می‌توانید کاراکتر منحصربه‌فرد خود را بسازید. در این گیم‌پلی کاربر می‌تواند در نقش یک دانش‌آموز مدرسه‌ هاگوارتز ظاهر شود و تجربه متفاوتی برای خود رقم بزند. گیمرهای این بازی حتی می‌توانند شخصیت سالازار اسلیترین را برای خود انتخاب کنند. شما در این بازی به کلاس‌های مختلف می‌روید و با افراد معروف در دنیای جادوگری آشنا می‌شوید. در واقع تصمیمات شما کمک می‌کنند تا داستان خاص خود را در مدرسه هاگوارتز خلق کنید.

در تریلر Harry Potter: Hogwarts Mystery می‌بینیم که این بازی هفت سال دوره حضور هری پاتر در هاگوارتز را نشان می‌دهد. بنابراین می‌توانیم منتظر اتفاقاتی جالب از منظری متفاوت باشیم. با وجود این‌که زمان دقیق عرضه این بازی توسط کمپانی برادران وارنر اعلام نشده، اما طرفداران هری پاتر می‌توانند بهار سال آینده تجربه این گیم‌پلی را بر روی موبایل به دست آورند.


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.