مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

پنج ویدیوی جدید در فاصله تنها چند هفته تا عرضه عنوان Far Cry 5

نویسنده   ندا سلیمیان  |

یوبی‌‌سافت قصد دارد بازی Far Cry 5 را تا چند هفته دیگر عرضه کند، بنابراین این مدت بهترین فرصت برای تبلیغ عنوان جدید آن‌هاست. با گیمان همراه باشید.

برای آشنایی هرچه بیشتر گیمرها با بازی رو به انتشار Far Cry 5، پنج ویدیو از آن منتشر شده که شامل یک ویدیو از گیم‌پلی و چهار ویدیو از شخصیت‌های مختلف این بازی می‌شود. در واقع با دیدن ویدیوهای جدید می‌توان با متحدین و تبه‌کاران بازی Far Cry 5 آشنا شد.

به طور دقیق‌تر، ویدیویی که در بالا می‎‌بینید، Mayhem in the Mountains نام دارد و بخشی از گیم‌پلی Far Cry 5 را به ما نشان می‌دهد. این ویدیو بیشتر بر روی کاراکترهایی متمرکز شده که گیمرها می‌توانند در طول بازی روی آن‌ها حساب کرده و با آن‌ها کار کنند. از بین آن‌ها می‌توانیم به گروه مسلح White Tail Militia اشاره کنیم که مدام در حال مبارزه با کولتیست‌ها هستند و کاربران باید اعتماد آن‌ها را جلب کنند.

فرد دیگری که شما در طول بازی به عنوان متحد خود با او همکاری خواهید داشت، جس بلک (Jess Black) نام دارد. این شخصیت کمان‌دار پس کشتن کاراکتری به نام The Cook، به کمک شما خواهد آمد. بازیکنان هم‌چنین می‌توانند از یک خرس مهربان به نام چیزبرگر، شخصیت هارک که از بازی‌های پیشین مجموعه Far Cry به این قسمت آمده و همین‌طور یک موشک‌انداز کمک بگیرند.

نکته مهم دیگر در خصوص Far Cry 5، امکان انجام آن به صورت کو-آپ است که به شما اجازه می‌دهد آن را با همکاری دوستان خود تجربه کنید.

اما چهار ویدیوی دیگر بیشتر ما را با تبه‌کاران بازی Far Cry 5 آشنا می‌کنند. این کاراکترها عبارتند از: جوزف سید، پدر و سرپرست فرقه، جان سید، رهبری که با وجود آسیب دیدگی همچنان از پس کارهای گروه بر می‌آید، جیکوب سید که دارای روحیه‌ای بسیار خشن است و در آخر فیث سید، یک زن عرفانی که در فرقه به آرامش می‌رسد.

بهتر است بدانید که بازی Far Cry 5 روز ۷ فروردین ‌ماه برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم ویدیوهای مربوط به این بازی را در گیمان تماشا کنید.

 

[video poster="http://gameon.shatelland.com/wp-content/uploads/2017/05/Far-Cry-59.jpg" width="1920" height="1080" mp4="http://gameon.shatelland.com/wp-content/uploads/2018/03/Far-Cry-5-Gameplay.mp4"][/video]

 


منبع dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.