مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

غرب وحشی در قالب گرافیک ۸ بیتی در خدمتِ گیمرهای موبایل...

نویسنده   دانیال شیخی  |

در این قسمت از بخش معرفی بازی موبایل با Timber West، بازی جدید استودیو با سابقه Digital Melody بیشتر آشنا خواهیم شد. در ادامه با گیمان همراه شوید.

Timber West یکی از جدیدترین بازی‌های مستقل و جذاب برای سیستم عامل اندروید است که با گرافیک ۸ بیتی طراحی و تولید شده؛‌ طرفداران این سبک، امروزه کم نیستند و همیشه هم به دنبال بهترین‌ها هستند. از این رو این استودیو بازی‌سازی باری‌ دیگر با اثری جدید پا به عرصه رقابت در بین بازی‌های موبایل با گرافیک‌های پر زرق و برق گذاشته است. اتمسفر بازی بسیار جذاب طراحی شده و به محض ورود شما به داخل بازی، محیط این اثر شما را جذب خود می‌کند. با این بازی وارد دنیای ۸ بیتی پر رمز و راز غرب وحشی شوید. موسیقی متن بیتی بی‌نظیر کاملا با محیط بازی همخوانی دارد و به جذابیت آن افزوده است.

با نگه داشتن انگشت، نشانه را روی دشمن‌های روی صفحه تنظیم کنید و آن‌ها را بکشید تا به امتیاز و سکه‌های شما افزوده شود. مراقب باشید که برای کشتن هر دشمن یک زمان معینی دارید و باید در این بازه زمانی سریعا دشمنان داخل هر مرحله را نابود کنید. بازی Timber West از ۱۶ مرحله مهیج تشکیل شده که به‌زودی قرار است به مراحل آن نیز افزوده شود. هر نقشه چندین دشمن دارد که پس از کشتن‌ها آن‌ها وارد نقشه‌ی بعدی یا به اصطلاح مرحله بعدی می‌شوید. مراحل یکی پس از دیگری سپری می‌شوند. در صورتی که کشته شوید باید بازی را دوباره از اولین مرحله شروع کنید. سازندگان در این صورت به فکر گیمرهای بی حوصله هم بوده‌اند؛ برای ادامه بازی از آخرین مرحله می‌توانید سکه بپردازید. حالت‌های مختلف بازی مثل نجات «شاهدخت» یا «باس‌فایت» نه تنها از روند روتین بازی جلوگیری می‌کنند بلکه می‌توانند تا ساعت‌ها شما را درگیر خود کنند.

بی‌تردید انجام تمامی مراحل با یک شخصیت و اسلحه دشوار خواهد بود و البته کمی روتین؛‌ این بازی شامل ۳۰ شخصیت با اسلحه‌های متفاوت می‌شود. برای باز کردن شخصیت‌های قفل، باید از سکه‌های داخل بازی استفاده کنید. اگر روند جمع‌‌‌آوری سکه در این بازی برای شما خیلی کند بود نگران نباشید از حیوانات زرد رنگی که در نقشه ظاهر می‌شوند استفاده کنید. آن‌ها را بکشید و سکه‌های بیشتری را از آن خود کنید.

بعد از مدتی انجامِ این بازی، می‌توانید با استفاده از بخشی که با نام Hall of Fame تعبیه شده، رکورد‌ها و روند سپری کردن مراحل را مشاهده کنید و در سرویس گوگل‌پلی با بقیه گیمرها مقایسه کنید.

بازی Timber West رایگان منتشر شده ولی از پرداخت درون‌برنامه‌ای بهره‌مند شده است که گاهی اوقات به نفع گیمرهای نسبتا دست و دل باز خواهد بود. با استفاده از این قابلیت می‌توانید سکه‌های درون بازی را خریداری کنید. این بازی هیجان‌انگیز و خاص هم‌اکنون این سرویس برای سیستم عامل اندروید در دسترس قرار دارد. Timber West موفق شده در گوگل‌پلی نمره ۴.۳ از ۵ را از آن خود کند. اگر از طرفداران بازی‌هایی با گرافیک ۸ بیتی هستید و به اتمسفر غرب وحشی علاقه دارید، این اثر بی‌نظیر را از دست ندهید.

دانلود بازی از گوگل‌پلی
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.