مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

کنسولی با طراحی بسیار زیبا که همه توجهات را به خود جلب می‌کند

نویسنده   محمدرضا صحرایی  |

به تازگی کمپانی سونی باندل بسیار زیبای پلی‌استیشن ۴ پرو بازی God of War را معرفی کرده است که در ادامه نگاهی بر ویژگی‌های این باندل خواهیم انداخت.

 

با نزدیک تر شدن به زمان عرضه بازی God of War، کمپین های تبلیغاتی سونی با محوریت این اثر روز به روز گسترده‌تر می‌شود. حال به تازگی این کمپانی از باندل بسیار زیبای پلی‌استیشن ۴ پرو بازی God of War رونمایی کرده است. در طراحی ظاهری این کنسول از المان‌های درونی بازی الهامات فراوانی گرفته شده است برای مثال در قسمت بالایی کنسول، شاهد طرحی زیبایی از تبر کریتوس در بازی هستیم همچنین در قسمت مقابل که پورت‌ها قرار دارند نیز شاهد سمبل‌هایی با محوریت افسانه‌های اسکاندیناوی هستیم. نکته بسیار جالب و خوب دیگر این باندل ویژه، وجود نسخه فیزیکی بازی God of War است تا دیگر گیمران درگیر دانلود اثر مذکور و مسائلی از این دست نشوند.

این باندل ویژه که شامل کنسول یک ترابایتی پلی‌استیشن ۴ پرو همراه با نسخه فیزیکی بازی God of War و کنترلری با طراحی بسیار زیبا می‌شود همزمان با عرضه اثر مذکور در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ با قیمت ۳۹۹ دلار (در کانادا با قیمت ۴۹۹ دلار) در دسترس علاقمندان و طرفداران قرار خواهد گرفت.


منبع Destructoid


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.