مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بازی‌های Hitman: Blood Money و Lego Star Wars 3: The Clone Wars را در ایکس‌باکس وان تجربه کنید

نویسنده   ندا سلیمیان  |

تعداد عناوین پشتیبانی کننده از قابلیت Backwards Compatibility کنسول ایکس‌باکس وان در حال افزایش است و یکی از جدیدترین آن‌ها Hitman: Blood Money است. با گیمان همراه باشید.

بازی Hitman: Blood Money تنها یکی از عناوین ایکس‌باکس ۳۶۰ محسوب می‌شود که به تازگی امکان تجربه آن بر روی ایکس‌باکس وان فراهم شده است. به جز بازی هیتمن، Lego Star Wars 3: The Clone Wars هم به لیست بازی‌های پشتیبانی کننده از قابلیت Backwards Compatibility ایکس‌باکس وان اضافه شده تا تعداد کل عناوین این لیست به رقم جالب توجه ۴۷۲ بازی برسد.

گیمرها در Hitman: Blood Money باز هم در نقش ایجنت ۴۷ ظاهر می‌شوند. این بازی ترکیبی از سبک‌های مخفی کاری و اکشن محسوب می‌شود. در هر مرحله یک راه بهینه برای به پایان رساندن مراحل وجود دارد و آن هم این است که یکی از افراد مامور و یا محافظ توسط ایجنت ۴۷ کشته شود، بعد از آن لباس‌ها باید تعویض شوند و گیمر تا جایی که ممکن است از میان مأموران دیگر عبور می‌کند، هدف را می‌کشد و بدون این‌که کسی بفهمد، بر می‌گردد. از خصوصیات این بازی می‌توان به گرافیک بالا انجام ماموریت‌ها در کشورهای مختلف و بهره‌جویی از زیباترین موسیقی‌های متن اشاره کرد.

از سوی دیگر، بازی LEGO Star Wars III: The Clone Wars تا حدودی برگرفته از سریال تلویزیونی The Clone Wars است که چاشنی طنز Lego Universe به آن اضافه شده است. این بازی از حالت کو-آپ پشتیبانی می‌کند و برای همه سنین می‌تواند جذاب باشد.

در حال حاضر شما می‌توانید بازی‌های Hitman: Blood Money و Lego Star Wars 3: The Clone Wars را از طریق قابلیت Backwards Compatibility در ایکس‌باکس وان تجربه کنید.


منبع dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.