مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بیشتر اتفاقات این فیلم در فضا جریان دارد

نویسنده   سورنا رضایی  |

کوین فایگی، مدیر استودیوهای مارول، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود، به صحبت درباره‌ی فیلم Captain Marvel پرداخت. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

مدتی قبل، به طور رسمی اعلام شد که اتفاقات فیلم Captain Marvel در دهه‌ی ۹۰ میلادی جریان دارد؛ اما متاسفانه، هیچ‌گونه جزئیاتی از تاثیرهای انتخاب چنین بازه‌ی زمانی برای ساخت این فیلم در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفت. کوین فایگی در بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت اینترتینمنت ویکلی، به صحبت درباره‌ی این موضوع پرداخت. فایگی گفت طرفداران در این فیلم، شاهد بازگشت شخصیت نیک فیوری (ساموئل ال. جکسون) خواهند بود:

مایل بودیم بازه‌ای از زندگی نیک فیوری مورد کنکاش قرار گیرد که در آن هنوز چیزی درباره‌ی دیگر ابرقهرمانان و اتفاقات دیوانه کننده‌ای که در جهان در حال رخ دادن است، نمی‌داند. اولین ملاقاتمان با نیک زمانی بود که به تونی گفت: در حال حاضر متوجه نمی‌شوی، اما تو بخشی از یک دنیای عظیم هستی. هدف ما این بود که به عقب‌تر برگردیم و زمانی را به نمایش بگذاریم که حتی خود نیک نیز از این ماجرا خبر ندارد و سپس با کارل دنورس به عنوان اولین ابرقهرمان مواجه می‌شود. این بدان معناست که کاپیتان مارول می‌توانست ابرقهرمانی منحصر بفرد باشد، اما در نهایت قرار است بخشی از دنیای سینمایی مارول شود.

با توجه به اطلاعاتی که در حال حاضر از Captain Marvel در دسترس قرار دارد، اتفاقات این فیلم در زمانی جریان دارد که سازمان شیلد (SHIELD) درباره‌ی کاپیتان آمریکا می‌داند و ایده‌ی تشکیل انتقامجویان نیز فاصله‌ی بسیاری تا تبدیل شدن به واقعیت دارد. فایگی در ادامه‌ی مصاحبه درباره‌ی ویژگی‌های این فیلم گفت:

در مورد ژانر‌های مختلف صحبت کردیم و در این میان نیز به بررسی فیلم‌های اکشن دهه‌ی ۹۰ میلادی پرداختیم. پیش از این، هیچ وقت چنین کاری انجام نداده بودیم، اما باید بگویم که Captain Marvel یک ادای دین به فیلم‌های اکشن محبوب این دهه است. منظور من، داستان و نحوه‌ی روایت آن نیست، بلکه در مورد المان‌های اکشن آن فیلم‌ها مانند Terminator 2 صحبت می‌کنم. در هنگام تماشای این فیلم، می‌توانید منتظر دعواهای خیابانی، تعقیب و گریز و چیزهای سرگرم کننده‌ی دیگری همانند این‌ها باشید. همچنین همان‌طور که بسیاری از طرفداران انتظار داشتند، بخش زیادی از این فیلم در فضا جریان دارد.

این‌طور که به نظر می‌رسد، فیلم Captain Marvel قرار است تفاوت‌های بسیاری با فیلم‌های قبلی مارول داشته باشد. در شرایط کنونی که شاهد ساخته شدن فیلم‌هایی همچون Guardians of the Galaxy و Black Panther هستیم، ساخت چنین فیلمی شاید دقیقاً همان چیزی باشد که دنیای سینمایی مارول در حال حاضر به آن احتیاج دارد.

در پایان، لازم به ذکر است که اکران فیلم Captain Marvel از تاریخ ۶ مارس ۲۰۱۹ (۱۵ اسفند ۱۳۹۷) آغاز خواهد شد. از بازیگران این فیلم می‌توان به بری لارسون در نقش کاپیتان مارول، ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری و جود لاو در نقش دکتر والتر لاوسون اشاره کرد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.