تماشا کنید: اولین نگاه به نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Hello Neighbor

بازی Hello Neighbor به صورت رسمی برای PS4 معرفی شد

نویسنده   ندا سلیمیان  |

اگر شما کاربر پلی‌استیشن ۴ هستید و همیشه برایتان سوال بوده که آیا بالاخره امکان تجربه Hello Neighbor را بر روی کنسول خود خواهید داشت یا خیر، باید بگوییم که این اتفاق رخ خواهد داد.

امروز دینامیک پیکسلز، توسعه‌دهنده Hello Neighbor و ناشر آن تاینی‌بیلد تایید کردند که این عنوان ترسناک در سبک بقا، در ماه‌های آینده در سال ۲۰۱۸ بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

سازندگان Hello Neighbor برای این‌که خبر انتشار این بازی بر روی پلی‌استیشن ۴ را جشن بگیرند، تریلری از آن منتشر کردند که به نوعی اولین نگاه به نسخه PS4 گیم‌پلی مذکور هم محسوب می‌شود. شما می‌توانید این تریلر را در بالای همین خبر مشاهده کنید.

بد نیست بدانید که تیزری کوتاه از گیم‌پلی Hello Neighbor برای پلی‌استیشن ۴ و همین‌طور نینتندو سوییچ، اولین بار چند ماه پیش منتشر شده بود که در آن زمان هیچ اطلاعی از این دو نسخه وجود نداشت. حدود یک ماه قبل از آن هم PEGI فاش کرده بود که Hello Neighbor برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که هنوز زمان دقیق انتشار عنوان Hello Neighbor برای کنسول PS4 مشخص نشده، اما بر اساس گفته ناشر آن، این بازی تا پیش از پایان سال جاری به پلی‌استیشن ۴ راه پیدا خواهد کرد. این بازی از دسامبر ۲۰۱۷ بر روی ایکس‌باکس وان و پی‌سی در دسترس است.


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.