بازی .Super Smash Bros برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

هنوز زمان انتشار نسخه سوییچ .Super Smash Bros مشخص نشده است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

پس از مدت‌ها انتظار، بالاخره بازی .Super Smash Bros برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد. در ادامه این خبر با گیمان همراه باشید.

از ماه‌ها پیش شایعات زیادی در خصوص عرضه بازی محبوب و جالب Super Smash Bros برای نینتندو سوییچ مطرح شده بود که اکنون آن‌‌ها به صورت رسمی تایید شدند.

ماساهیرو ساکورای، کارگردان فرنچایز Super Smash Bros در توییتر خود اعلام کرد که نسخه سوییچ این بازی در دست توسعه قرار دارد. با توجه به این‌که تولید بازی‌های قبلی توسط این توسعه‌دهنده انرژی زیادی از او گرفته بود، شنیدن خبر بازگشت ساکورای با بازی جدید بسیاری را غافل‌گیر کرد.

ساکورای در توییت خود افزود:

ما فعلاً در مرحله‌ای هستیم که بازی Super Smash Bros (برای سوییچ) را معرفی کنیم. اما من هرروز در خلوت خودم بر روی این بازی کار می‌کنم. لطفاً تا زمانی‌که ما بتوانیم اطلاعات بیشتری از این عنوان در اختیارتان قرار دهیم و یا تا روز عرضه رسمی آن صبور باشید.

بد نیست بدانید که بعد از عرضه Super Smash Bros برای Wii U و ۳DS، ساکورای در مصاحبه‌های مختلف بارها از سختی و پرفشار بودن توسعه چنین بازی‌هایی صحبت کرد. البته دلیل اصلی خستگی ساکورای از توسعه Super Smash Bros، تنها بودن او در انجام این کار بوده است؛ در واقع ساکورای مسئولیت چند نفر را به طور هم‌زمان بر عهده داشته و همین موضوع باعث شده تا او از آسیب‌های جسمانی همچون شانه درد و تورم مفاصل رنج ببرد.

با این حال ساکورای به کاری که قصد انجامش را داشته، متعهد بوده و اکنون می‌بینیم که عنوان Super Smash Bros برای کاربران سوییچ در دست ساخت است.

این نسخه قرار است سبک و سیاقی متفاوت از نسخه‌های Wii U و ۳DS داشته باشد، اما در کل یک بازی مبارزه‌ای از نینتندو است که شخصیت‌های محبوب این شرکت همچون ماریو و لینک در آن حضور دارند.

از شما دعوت می‌کنیم تریلر معرفی نسخه نینتندو سوییچ این بازی را در گیمان تماشا کنید.


منبع polygon

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.