مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

در نمایشگاه E3 خبرهای مهمی در راه هستند

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

استودیوی جاینتس سافتور،  اولین تصویر از بازی Farming Simulator 19 را که قرار است سال آینده عرضه شود، منتشر کرد.

فرنچایز Farming Simulator که تاکنون میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفته، به زودی شاهد نسخه‌ی جدید خود خواهد بود. استودیوی سازنده‌ی بازی نیز، اولین تصویر از نسخه‌ی بعدی بازی را منتشر کرده که در بالا مشاهده می‌کنید. به گفته‌ی استودیوی جاینتس سافتور، بازی Farming Simulator 19 یکی از کامل و غنی‌ترین تجربه‌های کشاورزی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

بازی Farming Simulator 19 در اواخر سال ۲۰۱۸ برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌‌سی منتشر خواهد شد. استودیوی جاینتس سافتور که همواره مسئولیت تولید این بازی را برعهده داشته، این بار از موتور بازی‌سازی کاملا متفاوتی برای گرافیک بازی استفاده کرده و به نظر می‌رسد شاهد گرافیک بی‌نظیری در نسخه‌ی جدید بازی باشیم.

براساس گفته‌های سازندگان بازی، Farming Simulator 19 دارای قابلیت‌های جدیدی در گیم‌پلی نیز خواهد بود که طی ماه‌های آینده از آن‌ها رونمایی خواهد شد. فعلا اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نشده اما جاینتس سافتور اعلام کرده در نمایشگاه E3 سال آینده خبرهای مهمی در راه است.

همان‌طور که از اسم بازی نیز مشخص است، سری بازی‌های Farming Simulator شما را در نقش یک کشاورز قرار می‌دهند که در دنیای پهناور و جهان‌باز بازی می‌توانید به کشاورزی بپردازید.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.