مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

زمان زیادی تا شروع رقابت‌های مجازی لیگ ملی هاکی باقی نمانده است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

حتماً می‌دانید که برگزاری رقابت‌های ورزشی در قالب بازی‌های ویدیویی رو به افزایش است و یکی از شرکت‌هایی که از این موضوع حمایت زیادی می‌کند، الکترونیک آرتز است.

تا این لحظه، لیگ‌های ورزشی بسیاری از eSports یا همان برگزاری رقابت‌های ورزشی در قالب بازی‌های ویدیویی استقبال کردند و اخیراً لیگ ملی هاکی (NHL) هم به آن‌ها پیوسته است. بنابراین علاقه‌مندان به این رشته ورزشی نگران نباشند، چرا که به زودی می‌توانند هاکی را به صورت مجازی بازی کنند و با شرکت‌کنندگان مختلف به رقابت بپردازند.

تورنمنت قهرمانی جهان لیگ ملی هاکی قصد دارد گیمرهای مختلف بازی NHL 18 الکترونیک آرتز را از سراسر جهان در پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان گرد هم آورد. برای شرکت در این مسابقات باید در سایت مربوطه ثبت نام کنید و در مرحله مقدماتی آن که از ۴ فروردین ۹۷ آغاز خواهد شد، به مصاف حریفان خود بروید. پس از پایان یافتن مراحل مقدماتی، ۸ بازیکن برتر از هر منطقه باید به صورت حضوری در رویدادهایی که در ماه می (اردیبهشت-خرداد) برگزار خواهند شد شرکت کنند و با حریفان خود روبه‌رو شوند. مسابقه قهرمانی این لیگ قرار است در روز ۲۹ خرداد در Esports Arena شهر لاس وگاس آمریکا برگزار شود که برنده آن ۱۰۰ هزار دلار جایزه خواهد برد.

بد نیست بدانید که رقابت‌های منطقه‌ای NHL به صورت زنده از طریق توییچ و شبکه‌های تلویزیونی ملی پخش خواهند شد. کاربران اروپایی این مسابقات را در روز ۱۶ اردیبهشت از طریق Viasat خواهند دید و کانادایی‌ها می‌توانند آن را در روز ۲۱ اردیبهشت از طریق Rogers’ Sportsnet تماشا کنند. در این بین آمریکایی‌ها باید بیشتر صبر کنند تا در روز ۳۰ اردیبهشت مسابقات منطقه‌‌ای آن‌ها از NBCSN پخش شود.

باید ببینیم استقبال گیمرها از اولین تورنمنت لیگ ملی هاکی در قالب بازی‌های ویدیویی چطور خواهد بود.


منبع engadget


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.