بازی موبایل Westworld به‌زودی منتشر می‌شود

پارک خود را بسازید و آن را مدیریت کنید

نویسنده   سورنا رضایی  |

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت برادران وارنر، با انتشار بیانیه‌ای رسمی، از بازی موبایل Westworld که براساس سریال محبوبی به همین نام ساخته شده است، رونمایی کرد. با گیمان همراه باشید.

پس از اینکه پخش Westworld آغاز شد، این سریال توانست در مدت کوتاهی نظر مثبت مخاطبان را به خود جلب کند و به موفقیت‌های بسیاری دست یابد. در چنین شرایطی، کاملاً منطقی به نظر می‌رسید که شرکت HBO تصمیم به ساخت یک بازی موبایلی بر اساس آن بگیرد. در نهایت نیز این اتفاق با همکاری شرکت برادران وارنر رخ داد و هم اکنون نیز پیش ثبت نام آن آغاز شده است. در ادامه می‌توانید توضیحات رسمی پیرامون این بازی را مشاهده کنید:

به عنوان کارمند جدید پارک دلوس، باید نحوه‌ی مدیریت این پارک را فرا بگیرید. وظیفه‌ی شما از طلوع تا غروب آفتاب این است که مهمان‌ها را با میزبانان جفت کنید تا بتوانند رویا‌های خود را به حقیقت تبدیل کنند. از آن‌جایی که این دنیا بر اساس خواسته‌ها و آرزوهای افراد اداره می‌شود، هر فردی در آن یک نقش دارد.

پیش ثبت نام Westworld، تنها شامل دریافت پیام به منظور آگاهی از زمان دقیق انتشار نمی‌شود و پاداش‌های اختصاصی و مختلفی نیز برای آن در نظر گرفته شده که از میان‌ آن‌ها می‌توان به دسترسی زودهنگام به Lawrence Host Code اشاره کرد. علاوه بر این، اگر تعداد پیش ثبت‌نام کنندگان این بازی به حد نصاب برسد، پاداش‌های بیشتری اهدا خواهد شد.

وظیفه‌ی کاربر در بازی Westworld، ساخت بخش‌های مختلف و بهبود امکانات آن‌ها در پارک تفریحی دلوس است. همچنین با تولید میزبان‌ها که شامل ۱۷۰ هوش مصنوعی هستند، باید وضعیت پارک را در بهترین شرایط ممکن قرار دهد. برای دست یابی به این هدف، کاربر باید هر مهمان را متناسب با خواسته‌هایش، با یک میزبان جفت کند. همچنین تمامی ویژگی‌ها و طرز فکر هر کدام از میزبان‌ها قابل شخصی سازی است.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Westworld طی یک ماه آینده برای دو سیستم عامل تلفن‌های همراه اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

[video width="1920" height="1080" mp4="http://gameon.shatelland.com/wp-content/uploads/2018/03/Westworld-TV-Series-Movie-Mobile-Game-Android-Gameplay.mp4" poster="http://gameon.shatelland.com/wp-content/uploads/2018/03/Westworld-Mobile-Game.jpg"][/video]


منبع Gamereactor

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.