مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

این حراج تا پایان اسفند ماه ادامه دارد

نویسنده   ندا سلیمیان  |

با آغاز هفته جدید، مایکروسافت لیست تخفیف‌های سرویس ایکس‌باکس لایو را برای کاربران ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر می‌کند. برای اطلاع از تخفیف‌های این هفته با گیمان همراه باشید.

اگر بخواهیم از ایکس‌باکس وان شروع کنیم، باید بگوییم که مهم‌ترین بازی‌هایی که این هفته تخفیف خورده‌اند شامل عناوینی از مجموعه Call of Duty از جمله Call of Duty: Infinite Warfare با قیمت ۳۰ دلار، Call of Duty: Ghosts با قیمت ۲۰ دلار و Call of Duty: Advanced Warfare با قیمت ۲۰ دلار می‌شوند. هم‌چنین بازی‌های Goat Simulator با قیمت ۳٫۳۰ دلار و Wolfenstein II: The New Colossus با قیمت ۳۰ دلار در لیست حراج این هفته به چشم می‌خورند. GoatZ که یکی از بسته‌های الحاقی عنوان Goat Simulator محسوب می‌شود، اکنون با قیمت ۲٫۵۰ دلار به فروش می‌رود و بازی‌های Payday و Waste of Space نیز هردو با قیمت‌ ۲٫۵۰ دلار در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان قرار دارند.

کاربران ایکس‌باکس ۳۶۰ هم این هفته می‌توانند از حراج عناوین Call of Duty: Advanced Warfare با قیمت ۲۰ دلار و Call of Duty: Ghosts با قیمت ۱۶ دلار در کنار بازی Farming Simulator 15 با قیمت ۱۵ دلار استفاده کنند. ضمناً برخی از بسته‌های الحاقی بازی Farming Simulator 15 این هفته در ایکس‌باکس لایو تخفیف خورده‌اند.

لازم به ذکر است که این تخفیف‌ها تا پایان روز ۲۸ اسفند ادامه خواهند داشت. برای اطلاع از لیست کامل حراج این هفته ایکس‌باکس لایو می‌توانید به این سایت مراجعه کنید. لازم به ذکر است که برخی از تخفیف‌ها تنها برای مشترکان طلایی سرویس ایکس‌باکس لایو در نظر گرفته شده‌اند.


منبع gamespot
برچسبها


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.