مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تغییرات جزئی برای پلتفرم iOS در بازی ایجاد شده است

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

شرکت اپیک‌گیمز، با ارسال دعوت‌نامه‌های بازی Fortnite برای کاربران iOS، به گسترش هرچه سریع‌تر کاربران این بازی فکر می‌کند.

زودتر از آن‌چه که تصورش می‌شد، اپیک‌گیمز دعوت‌نامه‌های بازی Fortnite را برای پلتفرم iOS ارسال کرده است. علاوه بر این، کسانی که این دعوت‌نامه را دریافت کرده‌اند از طریق خود بازی نیز می‌توانند دیگر دوستان خود را به انجام بازی Fortnite دعوت کنند تا تعداد کاربران پلتفرم iOS هرچه سریع‌تر گسترش یابد.

دعوت‌نامه‌های بازی Fortnite برای ایمیل کاربرانی که پیش از این ثبت‌نام کرده بودند ارسال شده است. در ایمیل دریافتی، امکان اشتراک گذاری ایمیل از طریق خود بازی نیز وجود دارد تا بتوانید دوستان خود را به این بازی دعوت کنید. در منوی اصلی بازی و در قسمت بالا سمت راست می‌توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید. زمانی که دعوت شما توسط دوست‌تان پذیرفته شده، شما به صورت خودکار در لیست دوستان خود قرار خواهید گرفت و می‌توانید با یکدیگر به انجام بازی بپردازید.

بازی Fortnite برای پلتفرم‌های موبایلی فعلا در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد، اما همان‌طور که اپیک‌گیمز قول داده بود، با قابلیت کراس‌پلی امکان تجربه‌ی کامل بخش بتل‌رویال وجود دارد. در نسخه‌ی موبایلی بازی تغییرات جزئی نظیر فلشر جدید برای اشاره به آیتم‌ها ایجاد شده است. نسخه‌ی اندرویدی بازی نیز طی ماه‌های آینده منتشر خواهد شد.


منبع gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.