مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

برای خرید، تنها چند روز فرصت دارید

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت نینتندو با انتشار بیانیه‌ای رسمی، از آغاز تخفیفات‌ جدید فروشگاه eShop برای کاربران دو کنسول نینتندو سوییچ و نینتندو ۳DS خبر داد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

اگر از دارندگان یکی از دو کنسول‌ نینتندو سوییچ یا نینتندو ۳DS هستید و علاقه‌ی بسیاری نیز به محصولات شرکت اسکوئر انیکس دارید، یک فرصت فوق العاده برای شما به وجود آمده است. نینتندو به تازگی تصمیم گرفته است تا مجموعه‌ی کوچکی از بازی‌های این ناشر ژاپنی را با تخفیف در فروشگاه eSHop عرضه کند که میزان تخفیف در نظر گرفته شده برای برخی از آنان به ۵۰ درصد می‌رسد. لیست کامل این تخفیفات که تا تاریخ ۲۲ مارس (۲ فروردین ۱۳۹۷) در دسترس هستند را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

  • Lost Sphear (نینتندو سوییچ – ۳۴٫۹۹ دلار)
  • I am Setsuna (نینتندو سوییچ – ۱۹٫۹۹ دلار)
  • Spelunker Party! (نینتندو سوییچ – ۱۴٫۹۹ دلار)
  • Theatrhythm Final Fantasy Curtain Call (نینتندو ۳DS – 19.99 دلار)
  • Final Fantasy Explorers (نینتندو ۳DS – 19.99 دلار)

بازی Lost Sphear، جدیدترین عنوان این لیست است که اوایل بهمن ماه در سراسر جهان منتشر شد. این بازی که نخستین بار با انتشار یک تریلر در ماه مه سال گذشته‌ی میلادی توسط استودیو توکیو آرپی‌جی فَکتِری معرفی شد، در حال حاضر برای برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیگر محصول استودیو توکیو آرپی‌جی فکتری که در جدیدترین لیست تخفیفات فروشگاه eShop قرار گرفته، بازی I am Setsuna است که سیستم Spritnite برای نخستین بار در آن به کار گرفته شده است. این بازی نقش آفرینی ژاپنی نخست برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، پلی‌استشین ویتا و رایانه‌های شخصی منتشر شد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی نیز با مدتی تاخیر، در دسترس علاقه‌ مندان قرار گرفت.


منبع Dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.