مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

آیا دنیای مردان ایکس بالاخره با دنیای سینمایی مارول ترکیب می‌شود؟

نویسنده   سورنا رضایی  |

چندی پیش، پوستر جدیدی از فیلم Avengers: Infinity War در فضای مجازی منتشر شد که در آن نام جدیدی به عنوان بازیگر به چشم می‌خورد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

این‌طور که به نظر می‌رسد، لیست بازیگران فیلم Avengers: Infinity War هنوز نهایی نشده است، زیرا به تازگی نام جدید و بزرگی به لیست بازیگران آن اضافه شده است. با توجه به جدیدترین اطلاعات منتشر شده از این فیلم ابرقهرمانی، پیتر دینکلیج که بسیاری او را با نقش آفرینی در سریال پر طرفدار Game of Thrones می‌شناسند، در جدیدترین فیلم از دنیای سینمایی مارول حضور خواهد داشت.

حضور دینکلیج در فیلم Avengers: Infinity War توسط او، سازندگان یا جدیدترین تریلر فیلم تایید نشد، بلکه چندی پیش، پوستر جدیدی از این فیلم در فضای مجازی منتشر شد که نام این بازیگر آمریکایی در میان بازیگران دیگری همچون ادریس البا (بازیگر نقش هیمدال) و بندیکت وونگ (بازیگر نقش وونگ) به چشم می‌خورد. متاسفانه هیچ اطلاعاتی از نقشی که او در این به فیلم به ایفای آن خواهد پرداخت، در دسترس نیست. در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

 

این‌طور که به نظر می‌رسد، دینکلیج احتمالاً از طریق موشن کپچر به ایفای نقش یکی از چهار عضو فرقه‌ی سیاه (Black Order) که به فرزندان تانوس نیز مشهور هستند، خواهد پرداخت. با توجه به اطلاعات رسمی منتشر شده، تری نوتِری و تام وان لاورر به ترتیب نقش کال آبسیدین و ایبانی ماو را بر عهده خواهند داشت. در حال حاضر، اطلاعاتی از بازیگران دو عضو دیگر این فرقه، یعنی پراکسیما میدنایت و کوروس گِلِیو در دسترس نیست که می‌توان احتمال داد، دینکلیج نقش آفرینی یکی از این دو را بر عهده خواهد داشت. البته با در نظر گرفتن ویژگی‌های گلیو در کمیک‌ها، این شخصیت محتمل ترین گزینه است.

این احتمال نیز وجود دارد که دینکلیج بار دیگر به نقش آفرینی شخصیت بالیور تِرَسک از فیلم X-Men: Days of Future Past بپردازد که احتمال رخ دادن چنین اتفاقی بسیار پایین است، زیرا روند هماهنگ سازی دو شرکت والت دیزنی و فاکس قرن بیستم هنوز به پایان نرسیده است. در پایان، لازم به ذکر است که اکران رسمی فیلم Avengers: Infinity War از تاریخ ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) آغاز خواهد شد. این فیلم، قسمت اول از یک دوگانه است که قسمت دوم تحت عنوان Avengers 4 از تاریخ ۳ مه ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.