مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تا 14 فروردین ماه بسته‌ی Spring را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

اگر جدیدترین نسخه از بازی Hitman را هنوز بازی نکرده‌اید، فرصت مناسبی فراهم شده تا بتوانید حداقل یکی از مراحل بازی را به صورت رایگان انجام دهید.

جدیدترین نسخه از بازی Hitman توسط استودیوی IO Interactive در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و مورد استقبال بسیاری از طرفداران این سری قرار گرفت. به همین علت، سازندگان بازی اعلام کردند مرحله‌ی Sapienza به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی قرار گرفته است.

نقشه‌ی Sapienza، یکی از شش مراحلی است که در بازی Hitman قرار گرفته و کاربران را به سواحل کشور ایتالیا می‌برد. این نقشه هم‌اکنون تحت عنوان بسته‌ی بهاری توسط استودیوی IO به صورت کاملا رایگان منتشر شده و تمامی محتویات این مرحله در همین بسته قرار گرفته است.

بنابراین شما کاربران می‌توانید با دانلود این بسته، به تمامی مراحل این نقشه و همچنین مراحل فرعی و مراحل Mastery به همراه چالش‌های گوناگون بازی دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، هر مرحله و هدف جدیدی که به بازی در این نقشه اضافه شود نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

در صورت دانلود بسته‌ی Spring، تمامی محتویات آن برای همیشه در اختیار شما خواهد بود. در صورتی که تصمیم به خرید تمامی مراحل بازی داشته باشید، ذخایر بازی به نسخه‌ی خریداری شده منتقل خواهد شد و نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. در صورتی هم که بازی را پیش از این خریداری کرده‌اید، می‌توانید به محتویات بسته‌ی Spring از فروشگاه بازی دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است که این بسته تا تاریخ ۱۴ فروردین ماه رایگان خواهد بود.

به نظر می‌رسد استودیوی IO برنامه‌های بلندمدتی را برای بازی Hitman در نظر گرفته است. بعد از این که این استودیو توسط شرکت اسکوئر انیکس به فروش رسید و کاملا مستقل شد، آن‌ها اعلام کردند سریال و بازی جدید Hitman در دست تولید است.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.