مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

حضور این شخصیت در فیلم Captain Marvel تایید شد

نویسنده   سورنا رضایی  |

استودیو مارول، چندی پیش لیست رسمی بازیگران Captain Marvel را منتشر کرد که در میان آن، نام کلارک گرگ، بازیگر نقش مامور فیل کولسن دیده می‌شود. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

در حالی که از آخرین حضور مامور کولسن در دنیای سینمایی مارول ۵ سالی می‌گذرد، به لطف Captain Marvel این شخصیت محبوب قرار است بار دیگر به دنیای سینما بازگردد. مامور کولسن نخستین بار به عنوان یکی از اعضای شیلد در فیلم Iron Man 2008 به نمایش گذاشته شد و پس از آن دیگر خبری از او نشد تا تئوری‌های مبنی بر مرگ این شخصیت در فضای مجازی منتشر شود. مدتی بعد، این شخصیت در سریال Agents of SHIELD که از شبکه‌ی ABC پخش شد، حضور پیدا کرد و حالا قرار است بار  دیگر به دنیای سینمایی مارول بازگردد.

چندی پیش، استودیو مارول لیست رسمی بازیگران فیلم Captain Marvel را در فضای مجازی منتشر کرد که در میان این لیست، نام گرگ به چشم می‌خورد. هر چند حضور این شخصیت به‌ طور مستقیم تایید نشده است اما قرار گرفتن نام گرگ در لیست بازیگران نمی‌تواند معنای دیگری داشته باشد. در کنار لیست بازیگران، بیانیه‌ی منتشر شده از سوی استودیو مارول شامل خلاصه‌ی داستان و یک تصویر نیز می‌شده که در ادامه قرار داده شده‌اند:

این فیلم، داستان کارل دنورس را روایت می‌کند که با درگیری کره‌ی زمین در یک جنگ کهکشانی میان دو نژاد بیگانه‌، تبدیل به یکی از قوی‌ترین قهرمانان جهان می‌شود.

با توجه به اینکه داستان Captain Marvel در دهه‌ی ۹۰ میلادی، پیش از اینکه نیک فیوری (ساموئل ال.جکسون) ابرقهرمانان را دور یکدیگر جمع کند، جریان دارد، بعید است که شخصیت کولسن با ابرقهرمانان مورد علاقه‌اش روبرو شود. همچنین شخصیت نیک فیوری نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. آخرین حضور این شخصیت در دنیای سینمایی مارول به سال ۲۰۱۵ و اکران فیلم Avengers: Age of Ultron بازمی‌گردد.

از دیگر بازیگران فیلم Captain Marvel می‌توان به بری لارسون (کاپیتان مارول)، جود لاو (دکتر والتر والسون ملقب به مار-ول)، بن مندلسون (شخصیت شرور و منفی فیلم) و جما چان اشاره کرد. همچنین نام‌های لی پِیس و جایمن هانسو که به ترتیب نقش‌های کورات و رونان را در فیلم Guardians of the Galaxy بر عهده داشتند، در لیست بازیگران دیده می‌شود. حضور نام این دو بازیگر با توجه به اینکه داستان فیلم درباره‌ی نبرد میان دو نژاد Kree و Skrulls است، منطقی به نظر می‌رسد.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم Captain Marvel از تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند) آغاز خواهد شد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.