مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

ماجراجویی رایگان در لندن قرن نوزدهم!

نویسنده   سورنا رضایی  |

با آغاز آپریل، شرکت مایکروسافت لیست بازی‌های رایگان سرویس ایکس‌باکس لایو برای این ماه را اعلام کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، مایکروسافت برای ماه آپریل نیز چهار بازی رایگان در نظر گرفته است که ابتدا به بازی‌های انتخاب شده برای کنسول ایکس‌باکس وان می‌پردازیم. نخستین بازی انتخاب شده برای این کنسول، The Witness نام دارد که استودیو تکلا آن را در سبک پازل و حل معما ساخته است. این بازی که تحسین منتقدان را برانگیخت، از تاریخ یک آوریل (۱۲ فروردین) قابل دریافت خواهد بود. دیگر بازی انتخاب شده، Assassin’s Creed Syndicate است که داستان یک خواهر و برادر دوقلو با نام‌های ایوی و جیکوب فِرای را در لندن قرن نوزدهم میلادی روایت می‌کند.

همانند کنسول نسل هشتمی مایکروسافت، تعداد بازی‌های انتخاب شده برای ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز دو عدد است. نخستین بازی، Cars 2: The Video Game است که کاربران می‌توانند در نیمه‌ی نخست ماه آوریل، آن را دریافت کنند. بازی انتخاب شده برای نیمه‌ی دوم ماه نیز Dead Space 2 است. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد، این است که هر دو بازی انتخاب شده برای ایکس‌باکس ۳۶۰، از طریق قابلیت backwards compatibility روی ایکس‌باکس وان قابل تجربه هستند.

برای دریافت بازی‌های انتخاب شده برای ماه مارس دیر نشده است و هنوز این شانس را دارید که Superhot را به صورت رایگان دریافت کنید. این پیشنهاد رایگان در تاریخ ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین ماه) منقضی خواهد شد. در ادامه می‌توانید لیست کامل بازی‌های انتخاب شده برای ماه آوریل را مشاهده کنید:

ایکس باکس وان:

The Witness: یک الی سی آپریل (ده اردیبهشت)

Assassin’s Creed Syndicate: شانزده آپریل الی پانزده مه (بیست‌وپنج اردیبهشت)

ایکس‌باکس ۳۶۰:

Cars 2: The Video Game: یک الی پانزده آپریل (بیست‌وشش فروردین ماه)

Dead Space 2: شانزده الی سی آپریل


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.