مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

نسخه‌ی اصلی Modern Warfare هم اکنون روی ایکس‌باکس وان قابل بازی است

نویسنده   سورنا رضایی  |

همان‌طور که وعده داده بود، مایکروسافت همچنان به اضافه کردن بازی‌های جدید به قابلیت Backwards Compatible کنسول ایکس‌باکس وان ادامه می‌دهد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

لری هرب، مدیر برنامه‌ ریزی سرویس ایکس‌باکس لایو، با انتشار توییتی اعلام کرد بازی دیگری از کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ هم اکنون روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت قابل بازی است. با توجه به توئیت هرب، علاقه مندان می‌توانند هم اکنون از طریق قابلیت Backwards Compatible به تجربه‌ی Call of Duty 4: Modern Warfare روی ایکس‌باکس وان بپردازند. بازی Modern Warfare در سال ۲۰۰۷ میلادی برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر و آغازگر مجموعه‌ی محبوب و سه قسمتی Modern Warfare شد. همچنین این بازی برای نخستین بار، تم و فضای فرنچایز Call of Duty را از جنگ جهانی دوم به نبردهای مدرن تغییر داد.

همانند گذشته، اگر دیسک بازی را در اختیار دارید، می‌توانید با قرار دادن آن داخل کنسول ایکس‌باکس وان خود، دانلود بازی را آغاز کنید. در صورتی که نسخه‌ی دیجیتالی بازی را در اختیار دارید، می‌توانید با رفتن به بخش My Games and Apps، دانلود فایل‌های مورد نیاز را آغاز کنید. اگر هیچ از نسخه‌های این بازی را در اختیار ندارید، باید بگوییم که بازی نامبرده هم اکنون بخشی از تخفیف بهاره‌ی ایکس‌باکس است که تا تاریخ ۱۰ آوریل (۲۱ فروردین) ادامه دارد. قیمت کنونی این بازی برای کاربران معمولی و طلایی به ترتیب ۱۷ و ۱۵ دلار است.

نسخه‌ی ریمستر Call of Duty 4: Modern Warfare به همراه‌ نسخه‌ی ویژه‌ی (Special Edition) بازی Call of Duty: Infinite Warfare در سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه شد. این اتفاق، اعتراضات بسیاری را برای اکتیویژن به همراه داشت تا در نهایت، این ناشر آمریکایی بازی را به صورت جداگانه و با قیمت ۲۸ دلار عرضه کند. این نسخه، شامل بخش کمپین و حالت‌های بخش چندنفره می‌شود که از لحاظ صوتی و بصری بهبود یافته‌اند.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.