مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

شاید بتوان این اتفاق را پیش‌درآمدی بر معرفی نسخه جدید Splinter Cell دانست!

نویسنده   علیرضا نیک‌اندیش  |

مطابق اعلام کمپانی فرانسوی یوبی‌سافت، شخصیت سم فیشر، بزودی به بازی Ghost Recon: Wildlands اضافه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیمان همراه باشید.

به‌تازگی، یوبی‌سافت در طی یک تریلر، حضور شخصیت سم فیشر در بازی Ghost Recon: Wildlands را تایید کرده است. اطلاعات کمی را می‌توان از این تریلر بدست آورد و تنها با انتشار این تریلر می‌توانیم متوجه شویم که این شخصیت قرار است برای یک عملیات ویژه به بقیه Ghost‌ها در بازی Ghost Recon: Wildlands بپیوندد. با اعلام این کمپانی فرانسوی، اطلاعات بیشتری درمورد این عملیات ویژه در تاریخ ۹ آپریل (۲۰ فروردین) منتشر خواهد شد و طبق اعلام قبلی می‌توانید به تجربه اولین عملیات جدید بازی در تاریخ ۱۰ آپریل (۲۱ فروردین) بپردازید.

این اتفاق می‌تواند احتمال رونمایی از نسخه جدید Splinter Cell را هر چه بیشتر قوت بخشد. اخیرا شایعات زیادی پیرامون توافق مایکروسافت و یوبی‌سافت برای همکاری در زمینه تبلیغات نسخه جدید از Splinter Cell منتشر شده است و بسیاری از منابع خبر از رونمایی بازی جدید این سری در سال جدید می‌دهند؛ در همین راستا، فروشگاه آمازون با درج محصولی با نام Splinter Cell 2018 در فروشگاه خود هر چه بیشتر به احتمال صحت این شایعات، قوت بخشید. با این حال هنوز کمپانی یوبی‌سافت واکنشی نسبت به این شایعات نشان نداده است و باید صبر کنیم و ببینیم در آینده شاهد بازگشت سم فیشر در Splinter Cell جدید خواهیم بود یا خیر.

سم فیشر، نام پروتاگونیست (قهرمان) محبوب سری بازی‌های Splinter Cell است که انتشار آخرین نسخه از آن با نام Blacklist به ۵ سال قبل و سال ۲۰۱۸ بر می‌گردد. بسیاری از طرفداران هنوز هم پس از گذشت مدت‌ها، منتظر رونمایی از یک نسخه جدید از این سری بازی‌های محبوب در سبک مخفی کاری هستند و مطابق معمول هر ساله نیز شایعات پیرامون آن وجود دارد، اما امسال ظاهرا باید شایعات را جدی‌تر گرفت.
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.