مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

رویارویی کماندار و آذرخش سیاه در دنیای تلویزیونی دی‌سی!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به تازگی استیفن آمل (بازیگر کانادایی) اعلام کرده که قصد دارد در کراس‌آورِ مجموعه‌های تلویزیونی Arrow و Black Lightning به ایفای نقش بپردازد.

با وجود اینکه سریال Black Lightning رسماً به عنوان قسمتی از دنیای تلویزیونیِ دی‌سی معرفی نشده است، استیفن آمل فکر می‌کند که احتمالاً شخصیت‌های اصلی این دو سریال با یکدیگر روبه‌رو خواهند شد.

به گزارش وب‌سایت Comicbook.com، آمل در جریان کنفرانس Awesome در شهر واشنگتن دی‌سی، هنگام پاسخگویی به سوالات طرفداران، از احتمال کراس‌آور داشتن این دو سریال سخن گفت. او خاطر نشان کرد که پس از مشاهده هنرنمایی کرس ویلیامز در سریال تلویزیونی ۹۰۲۱۰، به یکی از طرفداران پر و پاقرصِ او در سریال Black Lightning تبدیل شده است.

اگرچه سریال Black Lightning رسماً بعنوان بخشی از دنیای مشترک Arrow معرفی نشده است، استیفن آمل از احتمال رویارویی ابرقهرمان‌های این دو سریال سخن به میان آورده است. او در این باره می‌گوید:

همه وانمود می‌کنند که ما قرار نیست بالاخره با Black Lightning روبه‌رو شویم. اما احتمالاً این اتفاق به وقوع خواهد پیوست، زیرا ساز و کار این دنیای ابرقهرمانی به همین منوال است.

شبکه تلویزیونی CW به تازگی اعلام کرده که قسمت آخرِ فصل کنونی سریال‌های ابرقهرمانی Arrow و The Flash به ترتیب در تاریخ ۱۷ می (۲۷ اردیبهشت) و ۲۲ می (۱ خرداد) به روی آنتن خواهد رفت.


منبع IGN


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.