مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

بدون نیاز به خرید Final Fantasy XV، این بازی را با دوستانتان تجربه کنید

نویسنده   ندا سلیمیان  |

سال گذشته میلادی یک بسته الحاقی حاوی حالت چندنفره برای بازی Final Fantasy XV عرضه شد که اکنون اعلام شده به صورت جداگانه هم در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

حالت چندنفره بازی Final Fantasy XV که تحت عنوان Comrades شناخته می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت تیمی با دشمنان خود مبارزه کنند. این حالت تا این لحظه تنها به صورت یک بسته الحاقی موجود است، اما قرار است تا آخر امسال به صورت جداگانه در دسترس گیمرها قرار بگیرد. بنابراین برای تجربه تیمی Final Fantasy XV، دیگر نیازی به خرید کل بازی نخواهد بود. هم‌چنین اعلام شده که همراه با عرضه Comrades، به‌روز‌رسانی‌هایی در بخش چالش‌های مبارزه‌ای بازی منتشر خواهند شد.

اسکوئر انیکس این خبر را به تازگی اعلام کرده، اما هنوز زمان دقیق عرضه حالت Comrades و قیمت جداگانه آن مخشص نشده است. همان‌طور که در ابتدای خبر اشاره کردیم، این حالت فعلاً به صورت یک بسته الحاقی در دسترس است و ۲۰ دلار قیمت دارد. شما به کمک Comrades می‌توانید برای تکمیل ماموریت‌ها، شکست دادن دشمنان و پذیرفتن قراردادهای مختلف از افراد دیگر تیم خود کمک بگیرید.

ضمناً اسکوئر انیکس در خصوص کراس‌اور  Shadow of the Tomb Raider و Final Fantasy XV نیز صحبت کرد و گفت استودیوی آن‌ها در حال کار بر روی این پروژه است.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.