تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Solo: A Star Wars Story

خرداد امسال منتظر تماشای دومین فیلم فرعی از سری جنگ ستارگان باشید

نویسنده   ندا سلیمیان  |

علاقه‌مندان به دنیای جنگ ستارگان می‌توانند خرداد ماه امسال شاهد Solo: A Star Wars Story، اسپین‌آف ساخته شده با محوریت شخصیت هان سولو باشند. با گیمان همراه باشید.

همان‌طور که وعده داده شده بود، والت دیزنی بامداد امروز از جدیدترین و دومین تریلر فیلم علمی-تخیلی رو به اکران Solo: A Star Wars Story رونمایی کرد. این تریلر نسبت به تریلر اول، بسیار جذاب‌تر است و در آن می‌توان تصاویر متعدد جدیدی از زمان جوانی شخصیت‌های هان سولو، چوباکا و لاندو کالریسیان مشاهده کرد. علاوه بر این برخی شخصیت‌های جدید هم در این تریلر دیده می‌شوند. در لحظات رو به انتهای تریلر نیز صحنه‌ای جذاب از یک مبارزه به چشم می‌خورد که حساسیت فیلم را برای علاقه‌مندان دوچندان می‌کند.

ستارگان فیلم Solo: A Star Wars Story عبارتند از: آلدن ارنرایک در نقش هان سولو، دونالد گلاور در نقش لاندو کالریسیان، امیلیا کلارک در نقش کی-را (Qi’Ra)، وودی هارلسون در نقش توبی بکت و فیبی والر-بریج در نقش دروید L3-37. کارگردانی این اثر نیز برعهده ران هاوارد بوده است و فیل لرد و کریس میلر در سمت مدیران اجرایی این فیلم فعالیت داشتند.

بهتر است بدانید که ران هاوارد در توییتر اخبار تازه‌ای از فیلم Solo: A Star Wars Story به علاقه‌مندان داده و آن‌ها را از پیشرفت تازه‌ترین کار خود مطلع کرده است. در یکی از توییت‌ها، هاوارد عکسی از خود در حال تماشای Solo: A Star Wars Story منتشر کرده و نوشته: آخرین مراحل پس از تولید Solo. بسیار خوشحال کننده است که همگی از سال ۲۰۱۲ تا کنون خود را وقف این اثر کرده‌اند. استعدادهای زیادی درگیر این پروژه بودند.

ضمناً پوستر جدیدی از فیلم Han Solo منتشر شده که در آن می‌توان تمام شخصیت‌های اصلی فیلم را مشاهده کرد:

فیلم Solo: A Star Wars Story قرار است در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) در سینماهای جهان اکران شود. البته احتمالاً ۱۰ روز زودتر از تاریخ مذکور شاهد نمایش آن در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۸ خواهیم بود.


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.