مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

قدردانی ویژه جاناتان کوئینلن از تلاش‌های تیم تولید این سریال

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

شواهد امر نشان می‌دهد که در فصل هشتم سریال پرطرفدار Game Of Thrones، یک نبرد حماسی باورنکردنی به وقوع خواهد پیوست. با گیمان همراه باشید.

جاناتان کوئینلن، تهیه کننده سریال Game Of Thrones، در یکی از پست‌های حذف شده از صفحه اینستاگرام خود، از دست‌اندرکاران این سریال برای تهیه سکانسی که فیلمبرداری آن ۵۵ شب متوالی به طول انجامید، سپاسگزاری کرد.

وب‌سایت Watchers on the Wall، پیش از حذف این پست، یک اسکرین‌شات از آن تهیه کرد که متن کامل آن را در ادامه ملاحظه می‌کنید:

در این پست، به قدردانی از تلاش‌های اژدهایان شب می‌پردازم. دلاورانی که ۵۵ شب متوالی ایستادگی کردند و در مواجهه با سرما، برف، باران، گِل و لای، فضولات گوسفندان روستای توم و بادهای دهکده ماگرامورن خم به ابرو نیاوردند. سال آینده، هنگامیکه ده‌ها میلیون بیننده در سرتاسر جهان، این اپیزود را تماشا کنند، از سختکوشی‌های شما اطلاع نخواهند داشت و خستگی‌ و درماندگی شما در مواجهه با سرمای شدید هوا، برای آنها اهمیتی نخواهد داشت. آنها فقط این را درک ‌می‌کنند که سکانس‌های فیلمبرداری شده، بی‌نظیر هستند. درحالیکه این موفقیت حاصل تلاش‌های شماست.

«نبرد حرام‌زاده‌ها» (Battle of the Bastards) و «حمله به کاروان غنائم» (The Loot Train Attack) از جمله بزرگترین نبرد‌هایی هستند که تاکنون در سریال Game Of Thrones به نمایش در آمدند. وب سایت Watchers on the Wall اعلام کرده است که فیلمبرداری سکانس‌های مربوط به این دو نبرد، پس از یک ماه به پایان رسید. این در حالی است که فیلمبرداری نبرد بزرگ فصل هشتم این سریال، بیش از دو برابر مدت زمان فیلمبرداریِ دو نبرد قبلی به طول انجامیده است.

اولین قسمت فصل هشتم سریال Game Of Thrones در سال ۲۰۱۹ از شبکه HBO پخش خواهد شد. فصل هشتم این سریال، ۶ اپیزود خواهد داشت، اما مدت زمان پخش هر یک از اپیزودهای آن به اندازه فیلم‌های سینمایی خواهد بود.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.