مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

یک ژنرال، یک ارتش و هزاران سرباز

نویسنده   فرید شهداد  |

ؤیهز در این بخش از معرفی بازی موبایل قصد داریم به معرفی بازی استراتژیک با نام World War III:European War بپردازیم. با گیمان همراه باشید.

بازی‌های استراتژیک همواره در بین گیمرها محبوب و معروف بودند. این سبک صبر و حوصله بسیاری را می‌طلبد و گیمر باید با روش‌ها و تکنیک‌های متفاوت و خاص خود دشمن را از پای در بیاورد. در گذشته بازی‌های استراتژیک مختص کامپیوتر و کنسول‌ها بودند ولی به لطف استودیوهای بازیسازی پای ابن سبک بازی به گوشی‌های هوشمند نیز باز شد. یکی از این استودیوها Ladik Apps & Games است که سازنده بازی‌هایی همچون Clash pf Mummies: Pharaoh RTS,World War 3: Battles RTS Strategy Game,World War II:Western Front War,Holy Land Wars بوده و با استفاده از موتور قدرتمند Unity، بازیWorld War II:Erupean War را خلق کرده است. در این بازی گیمر به جنگ جهانی سوم و نبرد و کشمکش میان کشورهای اروپایی بازمی‌گردد. شما که به عنوان ژنرال ارتش خود منصوب شده‌اید، باید در هر مرحله با قرار‌دادن مناسب و به‌موقع نیروهای خود در میدان نبرد، نیروهای اروپایی را از بین برده و سپس پایگاه آن‌ها را نیز نابود کنید و مرحله را به پایان برسانید. طراحان ۱۶ مرحله را برای غلاقه‌مندان به این بازی طراحی کرده‌اند و شما در هر بازی ۱۰ مدل نیرو از قبیل نیروهای زرهی و پیاده را در اختیار داربد. دقت داشته باشید که در این بازی دشمن شما رقیب ضعیفی به‌شمار نمی‌آید و اگر در چینش نیروها و تکنیک‌های خود اشتباه کنید، می‌تواند شما را شکست دهد.

اگر تا به حال بازی ‌های استراتژیک را بر روی گوشی‌های هوشمند خود تجربه نکرده‌اید، World War III:European War می‌تواند گزینه خوبی باشد. این بازی برای سیستم‌عامل اندروید از طریق سرویس گوگل‌پلی در دسترس علاقه‌مندان می‌باشد. شما می‌توانید این بازی را از لینک زیر برای گوشی‌های هوشمند خود دریافت کنید. این بازی توانست در سرویس گوگل‌پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵ را از کاربران دریافت کند. World War III:European War برای گیمر‌های بالای ۱۲ سال مناسب می‌باشد.

دانلود از سرویس گوگل‌پلی
۱ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.