مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

مشکلاتی که تمامی نداشتند!

نویسنده   سورنا رضایی  |

کارگردانان Avengers: Infinity War، در جریان یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ با علاقه‌ مندان، به صحبت درباره‌ی برخی پیچیدگی‌ها و چالش‌های ساخت این فیلم پرداختند. برای اطلاع ازجزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

Avengers: Infinity War را می‌توان نقطه‌ی اوج دنیای سینمایی مارول دانست که در آن شاهد اتحاد ابرقهرمانانی خواهیم بود که فیلم‌هایشان در طی ۱۰ سال گذشته، به عنوان بخشی از این دنیای سینمایی عظیم به اکران درآمدند. طبیعتاً، فرآیند ساخت چنین فیلمی باید بسیار پیچیده باشد و آنتونی و جو روسو، کارگردانان این فیلم ابرقهرمانی، در جلسه‌ی پرسش و پاسخی که چندی پیش با علاقه مندان برگزار شد، ضمن تایید این ادعا، به صحبت‌ درباره‌ی برخی از چالش‌هایی که در جریان ساخت با آن‌ها مواجه شدند، پرداختند:

از بسیاری جهات، Avengers: Infinity War پیچیده ترین فیلمی است که تاکنون ساخته شده است. همه‌ی ما به خاطر این فرصت منحصر بفرد که در اختیارمان قرار گرفت، قدر دانیم. تاکنون هیچ کس فیلمی شبیه به این ندیده است. فیلمی که در آن شاهد اتحاد تعداد زیادی از ابرقهرمانان محبوب با نقش آفرینی بازیگران با استعداد هستیم. همین مسئله نیز محرک ما [در طول روند ساخت فیلم] بوده است.

فکر می‌کنم همه‌ی دست اندرکاران فیلم، انرژی بسیاری را در برای ساخت آن صرف و تا جای ممکن نیز از خود گذشتگی کردند. این فیلم نه تنها برای ما، بلکه برای طرفداران نیز بسیار حائز اهمیت است.

آنتونی روسو در ادامه‌ اضافه کرد از آن‌جایی که ابرقهرمانان از فیلم‌هایی با فضا و لحن‌های متفاوت باید کنار یکدیگر جمع می‌شدند، او و برادرش تصمیم گرفتند تا نمایش نحوه‌ی همکاری و تعامل آن‌ها را بر عهده‌ی بازیگران قرار دهند:

قرار دادن شخصیت‌هایی با لحن‌های مختلف از فیلم‌هایی متفاوت و یافتن پاسخ این پرسش‌ها که چگونه می‌توانند در کنار هم زندگی کنند و با قرار گرفتن کنار یکدیگر، چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، فرایند ساخت این فیلم را نیازمند همکاری ویژه‌ای کرد. به همین دلیل باید در زمینه‌ی نحوه‌ی تعامل شخصیت‌ها با یکدیگر در اولین برخوردشان، به خصوص آن‌هایی که از مکان‌های مختلف می‌آمدند، به خود بازیگران اتکا می‌کردیم. این کار، فرآیند پیچیده‌ای بود، اما زمانی که همه‌ چیز به درستی کنار همدیگر قرار بگیرند، نتیجه‌ی کار بسیار شگفت انگیز خواهد بود.

در جریان پرسش و پاسخ، از این دو برادر پرسیده شد انتظار دارند علاقه‌ مندان پس از تماشای Avengers: Infinity War، چه حسی نسبت به آن داشته باشند که روسو گفت: مجموعه‌ی پیچیده‌ای از احساسات. او در ادامه توضیح داد:

دیدن این تعداد شخصیت‌ در کنار هم می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد، اما تم اصلی فیلم این دو پرسش است: قهرمان بودن در یک دنیای پیچیده چه عواقبی دارد و آیا انجام کاری که درست است، باعث کم اهمیت شدن عواقب آن می‌شود؟ عقیده دارم که یک پیام بسیار مهم برای دنیای امروز در فیلم وجود دارد. همچنین فکر می‌کنم این فیلم، تجربه‌ای جالب برای همه خواهد بود.

در جریان جلسه‌ی پرسش و پاسخ پیرامون Avengers: Infinity War، به حاضران اجازه داده شد تا ۲۰ دقیقه‌ی آغازین این فیلم را پیش از اکران رسمی تماشا کنند. همچنین علاوه بر کارگردانان، برخی از بازیگران فیلم از جمله بندیکت کمبربچ (دکتر استرنجتام هیدلستون (لوکی)، پائول بِتانی (ویژن)، لتیشیا رایت (شوری)، سباستین استن (باکی)، تام هالند (مرد عنکبوتی) و الیزابت اولسن (اسکالرلت ویچ) نیز در این جلسه حاضر بودند.

در پایان، لازم به ذکر است که اکران رسمی Avengers: Infinity War از تاریخ ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) آغاز خواهد شد. همچنین این فیلم، قسمت اول از یک دوگانه‌ است که قسمت دوم آن هنوز نام فرعی ندارد و قرار است تحت عنوان Avengers 4 از تاریخ ۳ مه ۲۰۱۹ (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸) اکران شود.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.