مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

پانزده میلیون دلار درآمد تنها در بیست روز!

نویسنده   سورنا رضایی  |

طبق گزارشی که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، Fortnite: Battle Royale Mobile از زمان‌ عرضه‌اش تاکنون، عملکرد عالی داشته است. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

پس از مدتی انتظار برای علاقه‌‌مندان، بالاخره مدتی قبل سازندگان Fortnite: Battle Royale Mobile در استودیو اپیک گیمز، محدودیت‌ها برای تجربه‌ی این بازی را برداشته و آن را برای تمامی کاربران نسخه‌ی iOS در دسترس قرار دادند. حال و با گذشت مدتی از این اتفاق، سنسور تاور که یک وبسایت تحقیقاتی است، گزارشی در فضای مجازی منتشر کرده که نشان می‌دهد همزمان با در دسترس قرار گرفتن این بازی در تاریخ ۲ آوریل برای تمامی کاربران، میزان پول‌های پرداختی برای خرید آیتم‌های داخل بازی با افزایش ۱۹۷ درصدی، به ۱٫۸ میلیون دلار رسیده است. برای مقایسه، می‌توان به میانگین هزینه‌های پرداختی، پیش از برداشته شدن محدودیت‌ها اشاره کرد که روزانه ۶۲۰ هزار دلار بوده است.

وبسایت سنسور تاور در ادامه‌ی گزارش خود آورده است که Fortnite: Battle Royale Mobile از زمان آغاز کسب درآمدش در تاریخ ۱۵ مارس تاکنون، ۱۵ میلیون دلار درآمد داشته است. در روند کسب در آمد این بازی، دو رشد شدید را شاهد هستیم: اولی به زمان انتشار بسته‌ی استارتر (Starter Pack) و دومی نیز به برداشته شدن محدودیت‌ها مربوط می‌شود.

مجموع دانلود Fortnite: Battle Royale Mobile در سرتاسر جهان به رقم ۱۱ میلیون کاربر رسیده است و نه تنها در حال حاضر در لیست ۱۰ بازی پرطرفدار آیفون در اکثر کشورها قرار دارد. بلکه رتبه‌ی اول حدوداً ۲۰ کشور را نیز تصاحب کرده است. از رقبای این بازی در زمینه‌‌ی پرداخت‌های درون برنامه‌‌ای در آمریکا، می‌توان به Candy Crush Saga، Clash of Clans و Pokemon Go اشاره کرد. البته انتظار می‌رود با انتشار نسخه‌ی اندروید، فاصله‌ی این بازی بتل رویال با رقبای خود، بیش از پیش شود.


منبع Dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.