مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

هیجان در قالب ایزومتریک

نویسنده   فرید شهداد  |

در این بخش از معرفی بازی موبایل قصد داریم برای طرفداران بازی‌های سبک اکشن و ترسناک بازی جذاب Alien Shooter را معرفی کنیم. با گیمان همراه باشید.

جاه‌طلبی انسان‌ها در تمامی زمینه‌ها از جمله علم ژنتینک و خلق موچودات خطرناک و عجیب، همیشه سوژه‌ داغ کارگردان‌های فیلم‌های سینمایی و استودیو‌های بازیسازی بوده‌ است. حال استودیو Sigma Team با بهره‌گیری از این موضوع، بازی سوم شخص و اکشن Alien Shooter را ابتدا برای PC و پس از آن برای گوشی‌های هوشمند عرضه کرده است. شما در این بازی در نقش یک مامور کارآزموده و حرفه‌ای کار خود را از بیرون یک مرکز تحقیقات ژنتیکی فوق‌ پیشرفته آغار می‌کنید. تمامی پرسنل این مرکز توسط موجوداتی که در این محل متولد شده اند از بین رفته‌اند و ماموریت شما نابودی کلیه این موجودات است.

بازی در ابتدا ساده به‌نظر می‌رسد، اما اگر کمی جلوتر بروید، به موجودات بیشتری برخورد خواهید کرد که هر گونه از این جانداران، رنگ‌های مختلفی دارند که تفاوت آن‌ها در میزان هوش و سرعت آن‌ها است. بر روی برخی از این جانداران اسلحه‌های پیشرفته‌ای قرار‌داده شده که هوشیاری و دقت گیمر را برای نابودی آن‌ها می‌طلبد. برای مقابله با سیل عظیم دشمنان، باید به‌دنبال پول‌هایی که در اتاق‌های مختلف قرارداده‌شده یا در داخل دیوار‌ها جاسازی شده‌، بگردید و با آنها اسلحه‌های پیشرفته‌تر تهیه کنید یا تجهیزات مختلف از جمله چراغ‌قوه، دوربین حرارتی، زره و …. خریداری کنید. در طول بازی، مهمات و زره‌های مختلف برای گیمرها قرار داده‌شده که می‌توان از آن‌ها نیز استفاده کرد. طراحان در این بازی ۹ مدل اسلحه و چندین مدل زره طراحی کرده‌اند. پیشرفته کردن اسلحه‌ها و زره‌ها نیازمند هزینه بیشتری است. اما مراقب باشید که بی‌گدار به آب نزنید. پیشرفته‌ترین اسلحه‌ها نیز نمی‌توانند شما از حلقه‌ی محاصره این موجودات نجات دهند؛ اگر که هوشمندانه عمل نکنید.

اگر به گرافیک Alien Shooter با دقت نگاه کنیم، می‌توان گفت که بازی عالی و بی‌نقص ساخته شده‌است. سازندگان سعی کرده‌اند که بازی بدون اشتباه باشد که در این زمینه موفق بوده‌اند. در هر‌مرحله علاوه بر نابودی دشمنان، وظایف دیگری نیز بر عهده گیمر است که خود بازی را از یک روند کسل‌کننده تمام کشتار خارج می‌کند. در زمینه موسیقی نیز Sigma Team عالی و بی‌نقص عمل کرده‌ است. در ابتدای هر مرحله قبل از آغاز نبرد، یک موسیقی آرام و ترسناک نواخته می‌شود. با آغاز نبرد و کشتار یک موسیقی اکشن نیز پا به صحنه می‌گذارد و هیجان بازی را بالانر می‌برد.

اگر به بازی‌های سبک اکشن و ترسناک علاقه دارید، در تجربه Alien Shooter تعلل نکنید. این بازی برای سیستم‌های عامل اندروید و آی‌او‌اس از سرویس‌های گوگل‌پلی، کافه‌بازار و آیتونز در دسترس علاقه‌مندان می‌باشد. Alien Shooter توانست در سرویس گوگل‌پلی نمره ۴٫۶ از ۵ را از کاربران دریافت کند. شما می‌توانید این بازی را برای گوشی‌ها و تبلت‌های هوشمند خود از لینک ‌های زیر دریافت کنید.

دریافت بازی از گوگل‌پلی / دریافت بازی از کافه‌بازار / دریافت بازی از آیتونز
۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.