مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تمام آن چیزی که نیاز دارید، یک اشتراک طلایی ایکس‌باکس لایو است

نویسنده   سورنا رضایی  |

شرکت مایکروسافت، با انتشار بیانیه‌ای رسمی، نام دیگر بازی که دارندگان اشتراک طلایی ایکس‌باکس لایو در مدت زمان محدود قادر به تجربه‌ی رایگان آن خواهند بود را اعلام کرد. با گیمان همراه باشید.

چندی پیش، شرکت مایکروسافت اعلام کرد دارندگان اشتراک طلایی سرویس ایکس‌باکس لایو می‌توانند از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ آوریل (۳۰ فروردین الی ۳ اردیبهشت) بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را روی ایکس‌باکس وان به صورت رایگان تجربه کنند. نسخه‌ی رایگانی که در این بازه در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت، نسخه‌ی Xbox Game Preview این بازی است که شامل تمامی حالت‌ها از جمله Solo، Duo و Squads می‌شود. علاوه بر این، تمامی بتل پویینت‌‌های (Battle Point) کسب شده در این مدت، در صورت خرید، به نسخه‌ی کامل بازی انتقال خواهند یافت.

به‌طور دقیق‌تر، دسترسی به نسخه‌ی رایگان PUBG از ساعت ۰۰:۰۱ تاریخ ۱۹ آوریل آغاز خواهد شد و در ۲۳:۵۹ تاریخ ۲۲ نیز به پایان خواهد رسید. علاقه مندان به تجربه این بازی می‌توانند برای دریافت آن به بخش Gold Member در داشبورد ایکس‌باکس لایو مراجعه کنند. علاوه بر این آخر هفته‌ی رایگان، مایکروسافت از جدیدترین محتوای دانلودی این بازی تحت عنوان PUBG5 Pack رونمایی کرد. این محتوای ۷ دلاری، آیتم‌های جدیدی از جمله کلاه، پیراهن آسین بلند، شلوار جین و پوتین را شامل می‌شود. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد، این است که این آیتم‌ها تنها جنبه‌ی تزئینی دارند و هیچ گونه تاثیری در عملکرد کاربر نخواهند داشت. در ادامه می‌توانید تنها تصویر منتشر شده از این محتوا را مشاهده کنید:

برخلاف دیگر بازی‌های Game Preview روی کنسول ایکس‌باکس وان، بازی PUBG هیچ نسخه‌ی آزمایشی رایگانی ندارد. در نتیجه، این نخستین باری است که علاقه مندان می‌توانند به صورت رایگان به تجربه‌ی محدود این بازی بتل رویال بپردازند. هرچند که پیش‌تر بازی Fortnite تجربه رایگان این سبک را در اختیار علاقه‌ مندان قرار داده است. در خبری مرتبط، دومین نقشه‌ی PUBG قرار است در ماه مه به نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بیاید. برای خواندن جزئیات این خبر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.