مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

برای دریافت این بازی‌ها تا ۱۰ اردیبهشت‌ها فرصت دارید

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

دو بازی محبوب Assassin’s Creed Syndicate و Dead Space 2 در ادامه‌ی بازی‌های رایگان ماه آوریل در اختیار کاربران گلد ایکس‌باکس قرار گرفتند.

دومین دوره بازی‌های رایگان ماه آوریل برای کاربران گلد ایکس‌باکس آغاز شد. در پی بازی‌های The Witness و Cars 2، حالا نوبت به Dead Space 2 و Assassin’s Creed Syndicate رسیده است. لازم به ذکر است که کاربران حساب گلد همچنان تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت برای دریافت بازی The Witness و دو عنوان دیگری که به این لیست اضافه شده، فرصت دارند.

این نسخه‌ی محبوب از سری بازی‌های Assassin’s Creed داستان دو شخصیت دو قلوی جیکوب و اوی را برای پس گرفتن لندن از تمپلارها در دوره‌ی ویکتوریای بریتانیا بیان می‌کند. این بازی نه‌تنها به کاربران اجازه‌ی گشت و گذار در شهر لندن را می‌دهد، بلکه می‌توان در اکثر مراحل، با هر دو شخصیت بازی کرد. کاربران گلد ایکس‌باکس وان فرصت دارند این بازی را تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت دانلود کنند.

از سویی دیگر، بازی Dead Space 2 سبکی کاملا متفاوت دارد. این بازی که از طریق قابلیت Backwards Compatibility در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان قرار گرفته، وقایع نسخه‌ی اول Dead Space را بعد از سه سال دنبال می‌کند. شما در این بازی در نقش آیزاک قرار دارید که باید با موجودات بسیار وحشتناکی تحت عنوان نکرومورف‌ها مبارزه کنید. این نسخه از بازی، برخلاف نسخه‌ی اول دارای بخش چندنفره‌ی آنلاین نیز هست. کاربران ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت برای دانلود این بازی فرصت دارند.

بنابراین اگر شما هم جزو کاربران سرویس گلد ایکس‌باکس هستید، فرصت باقی‌مانده برای دانلود این بازی‌های محبوب و دوست‌داشتنی را از دست ندهید.


منبع gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.