مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

جی. مایکل استرازینسکی برای حضور در این پروژه جان‌فشانی خواهد کرد!

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

اخیراً یکی از نویسندگان مطرح هالیوود، در مورد کارگردانی پروژه تلویزیونی The Lord of the Rings ابراز تمایل کرده است. با گیمان همراه باشید.

سریال تلویزیونی The Lord of the Rings یکی از مجموعه‌هایی است که گمانه‌زنی‌های فراوانی در مورد آن صورت گرفته است. حتی به تازگی بودجه تولید این سریال بالغ بر ۱ میلیارد دلار گزارش شده است. شایان ذکر است که مجموعه تلویزیونی The Lord of the Rings، پیش‌درآمدی بر فرنچایزهای The Hobbit و The Lord of the Rings خواهد بود.

اخیراً جی. مایکل استرازینسکی (خالق سریال‌های Babylon 5، Crusade، Jeremiah و Sense8) اعلام کرده است که برای کارگردانی سریال تلویزیونی The Lord of the Rings حاضر به جان‌فشانی است. ماجرا از جایی آغاز شد که استرازینسکی هفته گذشته، به جای کمپانی سازنده سریال The Lord of the Rings (یعنی آمازون استودیوز)، تصادفاً نام شبکه نت‌‎فلیکس را در یکی از پست‌‎های توییتری خود تگ کرد. او در این پست، از علاقه شدید خود به فرنچایز The Lord of the Rings سخن گفت و خاطر نشان کرد که هر دو سال یک بار، مجموعه کتاب‌های The Lord of the Rings را مطالعه می‌کند و تمامی فیلم‎های این فرنچایز پرطرفدار را چندین بار تماشا کرده است. او همچنین اعلام کرد که یک مقاله پژوهشی آکادمیک را در مورد زبان اِلف‌ها گردآوری کرده است.

جی. مایکل استرازینسکی بر این باور است که شان آستین (بازیگر نقش سَم در سه‌گانه The Lord of the Rings) او را برای کارگردانی این سریال، گزینه‌ای مناسب می‌داند. آستین نیز در یک پست دیگر، این موضوع را تایید کرد و گفت که استرازینسکی در تولید این پروژه، اشتیاق و امانت‌داری را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

استرازینسکی پست توییتری اخیرش را در پاسخ به انتشار نامش در فهرست کارگردان‌های احتمالی سریال The Lord of the Rings (در وب‌سایت The One Ring) منتشر کرد. کمپانی آمازون استودیوز هنوز در مورد احتمال همکاری استرازینسکی با این پروژه، هیچ اظهار نظری نکرده است. با توجه به اینکه مراحل تولید سریال The Lord of the Rings باید طی دو سال آینده به جریان بیافتد، انتظار می‌رود که به زودی جزئیات بیشتری از این پروژه آشکار شود. جی. مایکل استرازینسکی سابقه نگارش فیلمنامه Changeling (به کارگردانی کلینت ایستوود) را نیز در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. این فیلم در سه رشته، نامزد دریافت جوایز اسکار شده بود.

در سال ۲۰۱۷ اعلام شد که فیلم زندگینامه جی. آر. آر. تالکین (خالق مجموعه کتاب‌های The Lord of the Rings) ساخته خواهد شد. ظاهراً این فیلم به زندگی عاطفی این نویسنده سرشناس طی جنگ جهانی اول می‌پردازد. فیلم دیگری نیز رابطه تالکین با سی. اس. لوئیس (نویسنده رمان‌های فانتزی The Chronicles of Narnia) و ماجرای گرویدن لوئیس به دین مسیحیت را بازگو خواهد کرد. چندی پیش اعلام شد که احتمالاً کمپانی یونیورسال، یک پارک تفریحی با تمِ The Lord of the Rings را در ایالت فلوریدا احداث خواهد کرد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.