مایکل ایرون‌ساید از صداپیشگی شخصیت محبوب سم‌ فیشر می‌گوید

بیماری سرطان هم نتوانست جلوی صدای بی‌نظیر مایکل ایرون‌ساید را بگیرد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

بعد از بازگشت باشکوه سم‌ فیشر به دنیای بازی‌های ویدیویی در یکی از مراحل بازی Ghost Recon Wildlands، توجه بیشتر کاربران بار دیگر به سم‌فیشر و صدا پیشه‌ی دوست‌داشتنی این شخصیت منعطف شده است.

در جدیدترین ویدیویی که از شرکت یوبی‌سافت منتشر شده، مایکل ایرون‌ساید، صداپیشه‌ی شخصیت سم‌ فیشر در مورد چگونگی گرفتن این نقش و داستان زندگی خود صحبت می‌کند. در حالی که تمامی خبرهای چند روز اخیر پیرامون شخصیت سم‌فیشر و بازگشت او به بازی Ghost Recon Wildlands بوده است، در این ویدیو بیشتر با مایکل ایرون‌ساید و چگونگی شکل گرفتن یکی از به یاد ماندنی‌ترین صدا‌ها در دنیای بازی‌های ویدیویی آشنا می‌شویم.

در ویدیوی منتشر شده، ایرون‌ساید اعلام می‌کند که چند سال پیش به بیماری سرطان مبتلا شده و امید زیادی به زندگی نداشته است. او به همین علت قصد داشته شخصیت سم‌ فیشر را به حال خود رها کند و به زندگی شخصی خود بپردازد. بعد از شکست دادن این بیماری، ایرون‌ساید بار دیگر صداپیشگی سم‌ فیشر را بر عهده گرفت و تا به امروز در این نقش کاملا موفق بوده است.

اگر شما هم جزو طرفداران سری بازی‌های Splinter Cell هستید قطعا خاطره‌های زیادی با صدای این شخصیت داشتید و این ویدیو به شما کمک می‌کند تا با مایکل ایرون‌ساید یشتر آشنا شوید. مرحله‌ی جدید بازی Ghost Recon Wildlands که شخصیت سم‌فیشر در آن حضور دارد هم‌اکنون برای تمامی پلتفرم‌های بازی در دسترس قرار گرفته است.


منبع dualshockers

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.