مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تا 70 درصد تخفیف بر روی عناوینی چون Until Dawn و The Last of Us Remastered

نویسنده   ندا سلیمیان  |

سونی هر ماه لیست تخفیف‌های مربوط به حراج فلش فروشگاه پلی‌استیشن خود را اعلام می‌کند. این ماه هم کاربران کنسول بازی این شرکت می‌توانند عناوین جذابی را خریداری کنند.

این حراج که تا ساعت ۱۹:۳۰ عصر روز دوشنبه ۲۷ فروردین ادامه دارد، به دلیل آن‌که جمعه گذشته در آمریکا جمعه سیزدهم (Friday the 13th) بود، بیشتر بازی‌هایی که در سبک ترسناک هستند را پوشش می‌دهد.

در حراج فلش این ماه پلی‌استیشن، شما می‌توانید تا ۷۰ درصد تخفیف را بر روی عناوینی چون Until Dawn و The Last of Us Remastered استفاده کنید، اما لیست بازی‌های موجود در این لیست بسیار زیاد و متنوع است و شامل بازی‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا می‌شود.

برای آن دسته از افرادی که دوست دارند قرار گرفتن در فیلم‌های ترسناک را در قالب یک گیم تجربه کنند، بازی Until Dawn پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۵٫۹۹ دلار انتخاب بسیار مناسبی است. علاوه بر آن، بازی‌های The Last of Us Remastered با قیمت ۷٫۹۹ دلار، Outlast با قیمت ۵٫۹۹ دلار و Outlast 2 با قیمت ۱۱٫۹۹ دلار در دسترس خواهند بود.

یکی دیگر از عناوینی که شامل تخفیف بسیار مناسبی شده، Bioshock: The Collection برای پلی‌استیشن ۴ است که قیمت کنونی آن ۱۹٫۷۹ دلار تعیین شده است. البته نسخه‌های جداگانه آن هم برای کنسول پلی‌استیشن ۳ در این لیست قرار گرفته است. قیمت دو نسخه اول ۳٫۹۹ دلار و قیمت بازی Bioshock Infinite نیز در این حراج ۵٫۹۹ دلار اعلام شده است.

حتماً می‌دانید که در ماه‌های اخیر عناوین جذاب بسیاری همچون Monster World Hunter ،Far Cry 5 و Sea of Thieves منتشر شدند و این هفته هم گیمرها منتظر عرضه عنوان محبوب God of War هستند. با این حال، تجربه بازی‌های قدیمی هنوز هم می‌تواند برای عده زیادی از کاربران جالب باشد و به همین دلیل توصیه می‌کنیم لیست کامل تخفیف‌های ویژه حراج فلش فروشگاه مجازی پلی‌استیشن را از طریق فروشگاه مجازی کنسول خود مشاهده کنید.


منبع dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.