مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

جدیدترین فیلم دواین جانسون در عرصه جهانی بسیار موفق ظاهر شد

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

شواهد امر حاکی از آن است که روند موفقیت فیلم Rampage طی هفته‌های دوم و سوم نمایش در سینماها ادامه خواهد یافت. با گیمان همراه باشید.

فیلم Rampage که با اقتباس از یک بازی ویدیویی ساخته شده، روز جمعه مورخ ۱۳ آوریل (۲۴ فروردین) در سینماهای آمریکا اکران شد و به موفقیتی چشمگیر دست یافت. این فیلم اکشن هیجان‌انگیز که دواین جانسون نقش شخصیت اصلی آن را بر عهده دارد، در عرصه داخلی بالغ بر ۳۴٫۵ میلیون دلار فروخت و عنوان پرفروش‌ترین فیلم گیشه سینمای آمریکا و کانادا را به خود اختصاص داد. فیلم Rampage، در رقابت با پرفروش‌ترین فیلم هفته گذشته یعنی A Quiet Place، موفق‌تر ظاهر شد و جایگاه نخست جدول باکس آفیس این هفته را از آن خود کرد.

با وجود موفقیت این فیلم علمی تخیلی در هفته افتتاحیه، وب‌سایت اینترتینمنت ویکلی اعلام کرده که رقم فروش این فیلم در نخستین هفته نمایش عمومی در سینماها، پایین‌تر از حد انتظارات عمومی بوده است. براساس پیش‌بینی تحلیلگران، انتظار می‌‎رفت که فیلم Rampage در هفته افتتاحیه، در سینماهای آمریکا و کانادا بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون دلار فروش داشته باشد. به هر حال، این فیلم در روزهای انتهایی هفته جاری، پس از نمایش در سینماهای سایر کشورهای جهان به رقم فروش ۱۱۴٫۱ میلیون دلار دست یافت. در حال حاضر، مجموع رقم فروش جهانی این فیلم چیزی در حدود ۱۴۸٫۶ میلیون دلار گزارش شده است. فیلم Rampage با بودجه ۱۲۰ میلیون دلار تولید شده، بنابراین، به نظر می‌رسد که تا اینجای کار، فروش قابل قبولی را تجربه کرده است.

این فیلم هیجان‌انگیز، مورد توجه منتقدان سینما قرار نگرفت، اما در نظرسنجی بعمل آمده از کاربران وب‌سایت CinemaScore، امتیاز A- را بدست آورد. به عبارت دیگر، این فیلم در جلب رضایت مخاطبان سینما موفق ظاهر شده است. شایان ذکر است که دواین جانسون با حضور در تعدادی از سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم Rampage، استقبال گسترده مخاطبان را از نزدیک مشاهده کرد.

در ادامه، فهرستی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سینماهای آمریکا و کانادا طی روزهای ۱۳ تا ۱۵ آوریل امسال را مشاهده خواهید کرد:

  1. Rampage با ۳۴٫۵ میلیون دلار فروش
  2. A Quiet Place با ۳۲٫۶ میلیون دلار فروش
  3. Truth or Dare با ۱۹٫۱ میلیون دلار فروش
  4. Ready Player One با ۱۱٫۲ میلیون دلار فروش
  5. Blockers با ۱۰٫۳ میلیون دلار فروش
  6. Black Panther با ۵٫۳ میلیون دلار فروش
  7. Isle of Dogs با ۵ میلیون دلار فروش
  8. I Can Only Imagine با ۳٫۸ میلیون دلار فروش
  9. Acrimony با ۳٫۷ میلیون دلار فروش
  10. Chappaquiddick با ۳ میلیون دلار فروش

منبع Gamespot
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.