تیزر جدید Solo: A Star Wars Story صحنه‌های جذابی را به تصویر می‌کشد

این تیزر تلویزیونی دو شخصیت هان سولو و چوباکا را در مرکز توجه قرار داده است

نویسنده   ندا سلیمیان  |

در حالی‌که تنها یک ماه به اکران فیلم Solo: A Star Wars Story باقی مانده است، تیزرهای جدیدی از آن منتشر می‌شود که انتظار را برای هواداران کمی دشوار می‌کند.

شرکت دیزنی عملکرد بسیار خوبی در زمینه تبلیغات فیلم‌های خود دارد و این موضوع برای جدیدترین فیلم فرعی ساخته شده برای سری جنگ ستارگان نیز به خوبی به چشم می‌خورد. پس از آن‌که هفته گذشته تریلر جذاب و جدید Solo: A Star Wars Story را شاهد بودیم شد، اکنون تیزر تبلیغاتی این فیلم هم منتشر شده که در آن کاراکترهای هان سولو، چوباکا و لاندو به وضوح در مرکز توجه قرار گرفتند. هم‌چنین در این تیزر که تمرکز اصلی‌اش بر روی نمایش رابطه‌ هان سولو با چوباکا است، بالاخره می‌بینیم که شخصیت اصلی فیلم چگونه به آن جذابیت و کاریزما بخشیده است.

با وجود این‌که برخی از بخش‌های تریلر هفته گذشته در تیزر تلویزیونی جدید Solo: A Star Wars Story دیده می‌شود، اما صحنه‌های کاملاً جدید و متفاوتی از این فیلم هم در آن گنجانده شده است.

بازیگران فیلم Solo: A Star Wars Story عبارتند از: الدن ارنریچ، امیلیا کلارک، دونالد گلاور، پاول بتانی، جوناس سوتامو، وارویک دیویس، وودی هارلسون، تندی نیوتون و کلینت هووارد. علاقه‌مندان به دنیای جنگ ستارگان می‌توانند منتظر به نمایش درآمدن این فیلم جذاب در تاریخ جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸) باشند.

از شما دعوت می‌کنیم تیزر تبلیغاتی جدید Solo: A Star Wars Story را در گیمان تماشا کنید.


منبع gamespot

۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.