مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

تقدیر از سازندگان God of War همچنان ادامه دارد

نویسنده   مصطفی رنجبر  |

موفقیت بازی God of War به حدی رسیده که فیل اسپنسر هم بار دیگر به سازندگان این بازی تبریک گفت. با گیمان و جزئیات بیشتر این خبر همراه باشید.

نسخه‌ی جدید بازی God of War با استقبال کم‌نظیر منتقدان روبه‌رو شد و نمرات بسیار خوبی را دریافت کرد. موفقیت بازی به حدی رسیده که فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت، در جدیدترین توییت خود انتشار نسخه‌ی جدید بازی God of War را به سازندگان این بازی تبریک گفت و عرضه‌ی این نسخه‌ را برای سری بازی‌های God of War خاص و استثنایی دانست.

فیل‌ اسپنسر پیش از این نیز به سازندگان دیگر بازی‌های مطرح انحصاری سونی تبریک گفته بود. او معتقد است که رقابتی میان کنسول‌های بازی وجود ندارد و بازی‌های خوب سلاحی برای مبارزه با دیگر کنسو‌ل‌های بازی نیستند. او همچنین بازی‌های ویدیویی را نوعی خاص از هنر دانست که قابلیت جمع کردن بسیاری از افراد را در کنار یکدیگر دارند.

با این که ایکس‌باکس وان هرگز در نسل فعلی نتوانسته در بازی‌های انحصاری با بازی‌های پلی‌استیشن ۴ رقابت کند، اما همین که  فیل‌ اسپنسر در چنین پست و مقامی به رقیب خود تبریک می‌گوید می‌تواند قوت قلبی برای تمامی کاربران بازی‌های ویدیویی باشد. جدا از این، فیل اسپنسر سعی دارد تا بازی‌های ویدیویی را به عنوان نوعی از هنر و منبعی از سرگرمی تبدیل کند. استودیوی سانتا مونیکا و بازی God of War قطعا شایسته‌ی دریافت نظرات مثبت منتقدان بوده‌اند و چنین رفتاری از سوی فیل‌ اسپنسر نیز شایسته‌ی تقدیر است.

جدیدترین نسخه‌ی بازی God of War در روز جمعه برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.


منبع dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.