مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

کنسول سوییچ هیچ گونه سیستم اچیومنت مخصوصی ندارد

نویسنده   سورنا رضایی  |

کاربران به‌زودی می‌توانند با تجربه‌ی Minecraft روی کنسول نینتندو سوییچ، اچیومنت‌های ایکس‌باکس لایو را بدست آوردند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

یکی از کاربران توییتر چندی پیش متوجه شد که با تجربه‌ی Minecraft روی کنسول سوییچ، می‌توان اچیومنت‌های سرویس ایکس‌باکس لایو را بدست آورد و اسکرین شاتی نیز از لیست آن منتشر کرد. با توجه به اسکرین شات، به نظر می‌رسد نسخه‌ی سوییچ این بازی همانند نسخه‌های موبایلی همان اچیومنت‌هایی را دارد که در دیگر‌ نسخه‌ها مشاهده کرده بودیم.

پس از انتشار این اسکرین شات در فضای مجازی و به وجود آمدن بحث‌های مختلف پیرامون این اتفاق، وبسایت پالیگان تصمیم گرفت تا این ماجرا را به صورت رسمی از مایکروسافت پیگیری کند که در نهایت شاهد تایید رسمی آن بودیم. در ادامه می‌توانید پاسخ نماینده‌ی رسمی مایکروسافت را مشاهده کنید:

تایید می‌کنیم که کاربران نسخه‌ی سوییچ Minecraft قادر خواهند بود تا به زودی و پس از عرضه‌ی به‌روزرسانی Bedrock، اچیومنت‌های سرویس ایکس‌باکس لایو را بدست آورند.

یکی از عواملی که باعث شد تا رخ دادن چنین اتفاقی ممکن شود، این است که کنسول سوییچ هیچ گونه سیستم اچیومنت مخصوصی ندارد. این در حالی که است که در کنسول پلی‌استیشن ۴، سیستم تروفی‌ها قرار گرفته است که عملکرد مشابهی با سیستم اچیومنت‌های کنسول ایکس‌باکس وان دارد.

در حال حاضر مشخص نیست که به‌روزرسانی Bedrock چه زمانی برای نسخه‌ی سوییچ Minecraft عرضه می‌شود، اما به توجه به متن دریافت شده از نماینده‌ی رسمی مایکروسافت و همچنین عرضه‌ شدن این به‌روزرسانی‌ برای دیگر پلتفرم‌ها، می‌توان انتظار داشت که به‌زودی شاهد عرضه‌ی آن خواهیم بود. پس از نصب به‌روزرسانی روی بازی، کاربران قادر خواهند تا با وارد کردن اطلاعات حساب کاربری خود در سرویس ایکس‌باکس لایو، اچیومنت‌های آن را بدست آورند.


منبع Dualshockers
برچسبها ||


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.