مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

هیچ کس داستان واقعی فیلم را نمی‌داند!

نویسنده   سورنا رضایی  |

کارگردانان Avengers: Infinity War در مصاحبه‌ی جدید خود، درباره‌ی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از اسپویل داستان این فیلم صحبت کردند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

با وجود این که تاکنون تعداد زیادی تریلر و تبلیغات تلویزیونی از Avengers: Infinity War منتشر شده است، اما اطلاعات زیادی از داستان این فیلم در دسترس نیست. تنها چیزی که می‌دانیم، این است که ابرقهرمانان مختلف مارول که تاکنون در فیلم‌های مستقل حضور یافته بودند، این بار برای مقابله با تانوس با یکدیگر متحد می‌شوند. آنتونی و جو روسو، کارگردانان این فیلم، مدت‌ها قبل از طرفداران درخواست کرده بودند که پس از تماشای فیلم، داستان آن را لو ندهند این‌طور که به نظر می‌رسد، این دو به همین کار بسنده نکرده‌اند و برای جلوگیری از لو رفتن داستان، اقدامات دیگری نیز انجام دادند.

جو روسو در مصاحبه‌ی اخیر خود با وسایت گیمزرادار اعلام کرد آن‌ها تعدادی فیلمنامه‌ غیرواقعی برای Avengers: Infinity War نوشتند و در اختیار بازیگران اصلی فیلم قرار دادند تا بدین ترتیب، هیچ کدام از آن‌ها از اتفاقات واقعی داستان خبر نداشته باشند:

بسیار تلاش کردیم تا مطمئن شویم که هیچ کس داستان واقعی فیلم را نمی‌داند. به تمامی بازیگران فیلمنامه‌های غیر واقعی داده شده و تعداد بسیار کمی نیز تاکنون خود فیلم را دیده‌اند. نمی‌توانستیم به هیچ کدامشان اعتماد کنیم. به خصوص تام هالند! پنهان کردن حقیقت برای آن‌ها کار سختی بود. در نتیجه، دانستن فیلمنامه‌ی غیر واقعی برای آن‌ها شرایط آسان‌تری را به وجود می‌آورد، زیرا دیگر به‌خاطر دانستن داستان فیلم و پنهان کردن آن، تحت فشار قرار نمی‌گرفتند.

پائول بتانی، بازیگر نقش ویژن، تایید کرد تمامی بازیگران فیلم Avengers: Infinity War مشغول تمرین با فیلمنامه‌های غیروافعی بودند که شامل سکانس‌ها، پیچش‌ها و  خط‌های داستانی جعلی بوده‌اند:

به صحنه‌ی فیلمبرداری می‌روید که ناگهان از شما می‌پرسند: همه را خوانده‌ای؟! ماجرا قرار نیست این‌طوری پیش برود. سپس داستان و فیلمنامه‌ی اصلی را به ما می‌دادند.

تاکنون شایعات بسیار زیادی پیرامون Avengers: Infinity War در فضای مجازی منتشر شده است که با توجه به یکی از آن‌ها، برخی از ابرقهرمانان در جریان مبارزه با تانوس کشته می‌شوند. علاوه بر این، نام فرعی Avengers 4 هنوز اعلام نشده است، زیرا طبق گفته‌های یکی از طرفداران، افشای نام فرعی قسمت بعدی Avengers، باعث لو رفتن اتفاقات Infinity War می‌شود.

در پایان، لازم به ذکر است که اکران فیلم Avengers: Infinity War از تاریخ ۲۷ آوریل (۷ اردیبهشت) آغاز خواهد شد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.