مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

وعده رفع اشکالات در آپدیت توسعه‌دهندگان بازی Fortnite: Battle Royale

نویسنده   ندا سلیمیان  |

تازه‌ترین به‌روز‌رسانی Fortnite: Battle Royale قطعا باعث خوشحالی کاربران آن می‌شود، چرا که اشکالات اخیر این بازی را برطرف کرده است. در ادامه این خبر با گیمان همراه باشید.

بازی Fortnite: Battle Royale با اشکالاتی روبه‌رو بود که بیشتر آن‌ها در آپدیتی که توسعه‌دهندگان این بازی به ‌تازگی عرضه کردند، برطرف شدند. از جمله این اشکالات می‌توانیم به قطعی‌ در حین بازی و مشکل در تنظیم سلا‌ح اشاره کنیم که حالا در به‌روزرسانی جدید بهبودی‌ها در طول بازی به خوبی خود را نشان می‌دهند.

توسعه‌دهنده Fortnite: Battle Royale با انتشار ویدیویی به توضیح اصلاحات جدید در این بازی پرداخته است. او در شروع ویدیو به قطعی سرویس اشاره کرده که این موضوع باعث می‌شد گیمرها مدت زمان زیادی با مشکل روبه‌رو شوند و نتوانند تجربه درستی از Fortnite: Battle Royale به دست آورند. او بابت این قطعی‌ها عذرخواهی کرده و قول داده جزییات بیشتری در خصوص این شرایط در آینده نزدیک بیان کند.

علاوه بر رفع مشکل قطعی، زمان تعویض سلاح توسط تیرانداز کاهش پیدا کرده و این اتفاق اکنون سریع‌تر رخ می‌دهد. توسعه‌دهندگان Fortnite: Battle Royale اعلام کردند که منتظر نظرات کاربران هستند تا در آپدیت‌های بعدی اصلاحات دقیقی بر روی سلاح‌های به کار گرفته شده در این بازی و تنظیمات مربوط به آن‌ها اعمال کنند.

در آخر نیز وعده داده شده تا تجربه کلی کاربران از بازی Fortnite: Battle Royale بهبود یابد و ما در آینده نزدیک بتوانیم شاهد رشد و پیشرفت هرچه بیشتر این بازی در بین گیمرها باشیم.

بازی Fortnite در ماه جولای سال گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه شد و نسخه موبایلی Fortnite: Battle Royale نیز برای کاربران اندروید و iOS در دسترس است.


منبع dualshockers


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.