مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

مشکل کوچک کاربران God of War در آخرین آپدیت این بازی برطرف شد

نویسنده   ندا سلیمیان  |

بازی God of War توانسته در مدت کم نظر منتقدان را جلب و بهترین امتیازها را دریافت کند. تنها اشکال این بازی هم در پچ جدید آن رفع شده است.

این باگ در واقع مربوط به اندازه متن‌ها در بازی می‌شد که امکان بزرگ کردن آن‌ها وجود نداشت. پچ ۱٫۱۲ که سونی سانتا مونیکا آن را عرضه کرده، به خوبی این مشکل کاربران God of War را حل کرده و به آن‌ها اجازه می‌دهد درون بازی سایز متن‌ها را افزایش دهند. شکایت کاربران تا این لحظه به این موضوع بوده که متون در بازی God of War بسیار ریز و ناخوانا هستند. قطعاً سانتا مونیکا با انتشار آپدیت جدید خود رضایت این دسته از کاربران شاکی را جلب کرده است.

روش استفاده از این پچ در بازی بسیار ساده است. تنها کاری که برای افزایش سایز متون God of War باید انجام دهید این است که به منوی تنظیمات بروید و در آن‌جا به قسمت Accessibility بروید. در این بخش شما می‌توانید به کمک یک اسلایدر، اندازه دلخواه را برای متن‌های درون بازی انتخاب کنید.

جالب است بدانید که در مدت کوتاهی که از عرضه God of War می‌گذرد، بسیاری از گیمرها کل هفته‌شان را به انجام این بازی سپری و جدیدترین ماجراجویی کریتوس را تجربه کردند. تمامی بررسی‌هایی که در سایت‌های منتقد گیم از این بازی نوشته شده، نشان می‌دهند که این عنوان از جذابیت‌های فوق‌العاده‌ای برخوردار است. نظر شما در خصوص بازی God of War چیست؟ دیدگاه خود در خصوص این بازی را با گیمان به اشتراک بگذارید.


منبع dualshockers
برچسبها |


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.