مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

میزان فروش Wonderful 101 روی وی‌یو راضی کننده نبوده است

نویسنده   سورنا رضایی  |

با توجه به صحبت‌های اخیر کارمندان پلاتینیوم گیمز، این استودیو قصد دارد بازی The Wonderful 101 را برای نینتندو سوییچ عرضه کند. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

در جریان یک گفتگو در کنفرانس ریبوت دِوِلوپ ۲۰۱۸، هیدکی کامیا، کارگردان The Wonderful 101 و آتسوشی اینابی گفتند پلاتینیوم گیمز در حال مذاکره با شرکت نینتندو است تا با جلب نظر مثبت این شرکت، بازی نامبرده را برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه کند.

پلاتینیوم گیمز در گذشته اعتراف کرده بود The Wonderful 101 فروش خوبی نداشته است. با وجود این، معدود افرادی که این بازی را تجربه کرده‌اند، نظر مثبتی نسبت به آن داشته‌اند. برخی از کارشناسان عقیده دارند که انحصاری بودن این بازی، آن هم برای کنسولی مانند وی‌یو، مهم‌ترین دلیل برای شکست آن در زمینه‌ی فروش بوده است.

در ژانویه‌ی سال گذشته، نینتندو به صورت غیر مستقیم به احتمال عرضه‌ی The Wonderful 101 برای کنسول سوییچ اشاره کرد. در آن زمان، اکانت رسمی این شرکت تصویری را در توییتر منتشر کرد که کاراکتر‌های این بازی را روی یک تلویزیون نشان می‌داد. البته از آن زمان تاکنون، دیگر هیچ خبری در این رابطه منتشر نشده است.

در حال حاضر، تنها کاری که علاقه مندان به محصولات استودیو پلاتینیوم گیمز می‌توانند انجام دهند، امیدواری به آینده و معرفی نسخه‌ی سوییچ The Wonderful 101 است. البته تا آن زمان، می‌توانند تجربه‌ی بازی موبایلی World of Demons را امتحان کرده یا تا عرضه‌ی بازی نقش آفرینی Bayonetta 3 صبر کنند.


منبع VG247


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.