مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

لیست صداپیشه‌های Angry Birds 2 منتشر شد

پرندگان خشمگین بازمی‌گردند

نویسنده   سورنا رضایی  |

پس از مدت‌ها انتظار برای علاقه‌مندان، لیست بازیگران انیمیشن Angry Birds 2 در فضای مجازی منتشر شد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

وبسایت دِن او گیک با انتشار یک گزارش مدعی شد شرکت سونی برای ساخت Angry Birds 2، با تعداد بیشتری صداپیشه در مقایسه با قسمت اول قرارداد همکاری بسته است که شامل صداپیشه‌های قدیمی و جدید می‌شود. طبق این گزارش، جیسون سودیکیس، جاش گَد، بیل هادر به ترتیب برای ایفای دوباره‌ی نقش‌های رِد، چاک و بامب باز می‌گردند. از دیگر صداپیشه‌های قدیمی نیز می‌توان به دنی مک‌براید، پیتر دنکلیج اشاره کرد که آن‌ها نیز در این قسمت حضور دارند.

از صداپیشه‌های جدید می‌توان به رِیچل بِلوم، استرلینگ کِی‌ براون، اورجینیو دربز، زک وودز، اوکوِفینا، لیل رِل هاوِری، بروکلین پرینس و دیو کامرون اشاره کرد. همچنین لزلی جونز قرار است وظیفه‌ی صداپیشگی شخصیت منفی این قسمت را بر عهده بگیرد. ثروپ وَن اورمِن که سابقه‌ی ساخت The Marvelous Misadventures of Flapjack و Adventure Time در پرونده‌ی کاری او دیده می‌شود، یکی از کارگردانان این انیمیشن خواهد بود. دیگر کارگردان، جان ریس است که پیش از این روی محصولاتی همچون Rick and Morty و King of the Hill کار کرده بود.

انیمیشن Angry Birds که در سال ۲۰۱۶ اکران شد، در جلب نظر مثبت منتقدان توفیق چندانی نداشت، اما توانست این شکست را با فروش ۳۵۰ میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی جبران کند تا بدین ترتیب شاهد ساخته شدن قسمت دوم باشیم. طبق اطلاعات منتشر شده از داستان، بار دیگر در این قسمت شاهد درگیری و کشمکش میان پرندگان و خوک‌های فریبکار خواهیم بود.

اکران انیمیشن Angry Birds 2 از تاریخ ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸) که در واقع دهمین سالگرد انتشار بازی Angry Birds است، آغاز خواهد شد.


منبع Gamespot
برچسبها


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.