مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

پروسه ساخت این فیلم، مسیری پر پیچ و خم را طی کرده است

نویسنده   حمید رضا جلابی  |

به گفته آنتونی روسو، روند انتخاب شخصیت‌های حاضر در فیلم Avengers: Infinity War چندان ساده نبوده است. با گیمان و جزئیات این خبر همراه باشید.

فیلم Avengers: Infinity War یک اثر سینمایی بلندپروازانه است که شخصیت‌های حاضر در فیلم‌های مارولی مختلف را کنار یکدیگر قرار داده تا سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های Avengers بر روی پرده نقره‌ای سینما نقش بندد. تعداد شخصیت‌های حاضر در این فیلم آنقدر زیاد است که نمی‌توان تمامی آنها را  در یک پوستر سینمایی جای داد.

کارگردان‌ها و دست‌اندرکاران فیلم Avengers: Infinity War هنگام برگزاری کنفرانس مطبوعاتی اخیر، با احتیاط فراوان در مورد جزئیات این فیلم ابرقهرمانی سخن به میان آوردند. از آنتونی روسو سوال شد که آیا کاراکترِ فیل کولسن (با بازی کلارک گرگ) در فیلم Avengers: Infinity War حضور خواهد داشت و او پاسخ شفافی به این سوال نداد. با این حال، روسو در مورد نحوه انتخاب شخصیت‌های حاضر این فیلم چنین گفت:

هنگامی که مراحل تولید فیلم Avengers: Infinity War را آغاز کردیم، من و جو (روسو) در یک اتاق با کوین فایگی، کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی تشکیل جلسه دادیم. در آن زمان، تصویری از تمامی شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول را در اختیار داشتیم. ما این تصویر را به دیوار اتاق آویزان کردیم و چندین ماه در مورد سرنوشت احتمالی هر یک از این شخصیت‌ها و نقش آنها در خط داستانی فیلم Avengers: Infinity War گفتگو کردیم.

آنتونی روسو همچنین خاطر نشان کرد:

هر یک از این شخصیت‌ها در روند شکل‌گیری دنیای سینمایی مارول، نقش خاصی را بر عهده داشته است. این پروژه سینمایی، یک مسیر خلاقانه و طولانی را طی کرده است. ما در مورد خط سیر داستان، اختلاف نظرهای میان شخصیت‌ها و سرنوشت نهایی هر یک از آنها فکر کردیم.

از صحبت‌های آنتونی روسو می‌توان نتیجه گرفت که به احتمال فراوان، شخصیت‌های حاضر در دنیای تلویزیونی مارول مانند دردویل (Daredevil) و روح سوار (Ghost Rider) و حتی شخصیت‌های مکمل مانند هاوارد اردکه (Howard The Duck) نیز به عنوان گزینه‌های حضور در فیلم Avengers: Infinity War مطرح شده‌اند.

روسو در ادامه صحبت‌های خود افزود:

من فکر می‌کنم این جالب‌ترین و خلاقانه ترین فعالیتی بود که در تمام عمرم انجام داده‌ام. ما چند نفر، طی چندین ماه در یک اتاق با یکدیگر ملاقات کردیم و داستان‌هایمان را در مورد شخصیت‌های فیلم Avengers: Infinity War با یکدیگر در میان گذاشتیم که نود و نه درصدِ آنها به فیلمنامه راه نیافت. روند کاری ما به همین صورت بود. ما به تمامی شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول و نقش احتمالی هر یک از آنها در خط داستانیِ فیلم فکر کردیم.

شانس حضور شخصیت‌‎های مجموعه فیلم‌های مارولیِ شبکه ABC یا Netflix در فیلم Avengers: Infinity War بسیار ناچیز به نظر می‌رسد. جو روسو در مصاحبه با وب‌سایت Premiere اعلام کرد که واحد تلویزیونیِ کمپانی مارول اینترتینمنت توسط افراد متفاوتی هدایت می‌شود و برقراری ارتباط با کارگردان‌های فرنچایزهای دیگر، کار بسیار دشواری است.

این که دست‌اندرکاران فیلم Avengers: Infinity War در یک اتاق با یکدیگر ملاقات کرده‌اند تا وقت خود را به  بحث در مورد تمامی شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول اختصاص دهند، طرفداران پرو پاقرص فیلم‌های ابرقهرمانی مارول را به وجد خواهد آورد.


منبع Gamespot


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.