مطلب روز

نگاهی کوتاه به بازی مستقل و جذاب Children of Morta

اتفاقات این فیلم 15 سال پس از سقوط شوروی سابق جریان دارد

نویسنده   سورنا رضایی  |

در جدیدترین گزارش منتشر شده از فیلم Black Widow، زمان و محل رویدادهای این فیلم مشخص شد. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

با گذشت چند ماه از آخرین باری که اطلاعات جدیدی را از Black Widow شاهد بودیم، جزئیات جدیدی از این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است که زمان و محل رویدادهای آن را فاش می‌کند.

با توجه به گرارش وبسایت دَت هشتگ شو، Black Widow پیش در آمدی بر تمامی اتفاقاتی که تاکنون در دنیای سینمایی مارول رخ داده است، خواهد بود. در این فیلم، ناتاشا رومانف (اسکارلت جوهانسون) را مشاهده خواهیم کرد که ۱۵ سال پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در ایالات متحده‌ی آمریکا زندگی می‌کند. اگر این اطلاعات درست باشد، پیشینه داستانی شخصیت عنکبوت سیاه پیش از فیلم‌های (Iron Man (2008 و (Iron Man 2 (2010 خواهد بود که برای نخستین بار در آن‌ها معرفی شده بود.

علاوه بر این، احتمال حضور موثر شخصیت باکی که با نام سرباز زمستان (سباستین استن) نیز شناخته می‌شود، در فیلم رو به اکران Black Widow وجود دارد. پیش از این، استن در یکی از مصاحبه‌ی خود گفته بود از اینکه قرار است بار دیگر در کنار جوهانسون به نقش آفرینی بپردازد، بسیار هیجان زده است. با در نظر گرفتن صحبت‌های او، احتمال رخ دادن چنین اتفاقی بسیار بالاست.

با وجود اینکه هنوز هیچ اطلاعیه‌ی رسمی پیرامون کارگردان Black Widow وجود ندارد، طبق اخبار منتشر شده در فضای مجازی، بِرَد وایندرباوم به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور دارد. همچنین ویکتوریا آلونسو و لوییس دِس‌پِزیتو نیز با همین سِمَت در ساخت این فیلم با دیگر عوامل همکاری خواهند کرد.

اوایل سال جاری میلادی، گزارشی در فضای مجازی منتشر شد که ادعا می‌کرد جوهانسون با نقش آفرینی در Black Widow، به پردرآمدترین بازیگر زن سینما تبدیل می‌شود. طبق این گزارش، او قرار است برای نقش آفرینی به عنوان جاسوس روسی، مبلغ ۲۵ میلیون دلار دریافت کند. همچنین اگر این فیلم در باکس‌ آفیس عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشد، مبلغی را نیز به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد. گفته شده در صورت رسیدن به فروش ۹۰۰ میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی، پاداش او ۶ میلیون دلار خواهد بود.

با در نظر گرفتن این موضوع که دنیای سینمایی مارول روزهای خوب خود را پشت سر می‌گذارد و فیلم‌های آن یکی از پس از دیگری به موفقیت‌ دست پیدا می‌کنند، احتمال شکست خوردن Black Widow در باکس‌آفیس بسیار پایین است. در پایان، لازم به ذکر است که هنوز تاریخ انتشاری برای این فیلم اعلام نشده است.


منبع Segmentnext


۰ دیدگاه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.